University of Liverpool Online Programmes

Введення

Вступ

Ласкаво просимо до University of Liverpool Online Programmes .

Наші програми післядипломної освіти забезпечують доступний та зручний шлях для подальшого навчання та прогресу у вашій кар’єрі. Ви отримаєте високо оцінену кваліфікацію від престижного університету Великобританії та члена групи Рассела, групи з 24 університетів, керованих дослідженнями, які прагнуть підтримувати найвищі стандарти досліджень та освіти.

Навіщо вчитися в University of Liverpool Online Programmes

Усі наші програми були спеціально розроблені для онлайн-навчання. Викладання та оцінювання гнучко пропонуються на нашій найсучаснішій навчальній платформі, надаючи вам доступ до всіх ресурсів та підтримки, необхідних для завершення вашого навчання в Інтернеті. Після успішного завершення вашої програми вас запросять закінчити університет у прекрасному університетському містечку Ліверпуля на північному заході Англії.

Про нас

Університет Ліверпуля пропонує онлайн-програми з 2000 року, що робить нас одним з провідних європейських постачальників повністю онлайн-аспірантури. З орієнтацією на кар’єрне просування та глобальну співпрацю, наші програми розроблені для амбітних професіоналів із декількома роками досвіду на роботі, які бажають здобути престижну кваліфікацію, не втрачаючи при цьому своїх існуючих зобов’язань.

Розташування

  • Liverpool

Запитання