Фільтри

 • SJD
 • США
 • Правознавство
 • Політика
 • Бостон
Сфери навчання
 • Правознавство (1)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  1 SJD Програми в Політика в Бостон, США для 2024

   SJD Програми в Політика

   Будучи столицею штату Массачусетс, Бостон дуже столичних і проживає більше 6 мільйонів чоловік. Це центр освіти з більш ніж 100 коледжів та університетів в ньому участь.

   Які переваги вивчення політики в університеті?

   Політичні програми в університетах мають на меті навчити студентів поняттям права та тому, як право застосовується в різних формах. Ступінь політики може бути корисним для людей, які хочуть працювати в державному секторі або продовжити кар'єру в політиці. Деякі люди можуть вибрати вивчення політики, тому що вони зацікавлені в участі в уряді. Політичні курси пропонують зрозуміти, як створюються закони, їхній вплив на суспільство та як вони впливають на життя людей. Багато політичних ступенів можуть також включати курси про те, як писати політику. Вони можуть бути корисними для людей, які хочуть працювати в уряді або самостійно приймати закони.

   Що я можу зробити зі ступенем у галузі політики?

   Політика часто розглядається як незвичний вибір ступеня серед студентів; однак, його популярність зростає. Ступінь політичної освіти може бути корисним для людей, які зацікавлені в кар’єрі, яка потребує сильного критичного мислення, креативності та чудових навичок спілкування. Люди з політичними ступенями можуть розраховувати на широкі можливості для працевлаштування після закінчення навчання, оскільки вони володітимуть цими навичками. Політика є ідеальним вибором ступеня, якщо хтось хоче в майбутньому займатися політикою, правом чи урядом.

   США залишаються найпопулярнішим місцем у світі для іноземних студентів. Університети США домінують у світових рейтингах, і країна також пропонує широкий вибір цікавих місць для навчання. Системи державних університетів частково субсидуються урядами штатів і можуть мати багато кампусів, розкиданих по всьому штату, з сотнями тисяч студентів.

   Адвокати, які закінчили юридичний факультет та магістра права та бажають досягти найвищої ступеня юридичної освіти, повинні розглянути програму SJD. За допомогою великих досліджень та письмових видань доктор юридичних наук готує випускників, які навчають закону або формують державну державну політику на високому рівні.