Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 3 SJD Програми в Міждисциплінарне право 2024

3 SJD Програми в Міждисциплінарне право 2024

Огляд

Доктор юридичних наук, або SJD, є передовим юридичним ступенем, який ви можете навчатися після закінчення програми бакалавра або магістра, як правило, за законом. Цей ступінь потребує багато досліджень у сучасній та історичній правовій практиці.

Що таке СДУ в міждисциплінарному законі? Цей курс навчання зазвичай займає п'ять років досліджень та письма. Кінцева мета - це дисертація з високою якістю публікацій, яку ви представляєте та захищаєте до вищих навчальних закладів, що володіє досвідом у вашому обраному фокусі. Виходячи з цього ступеня, ви, як правило, обираєте таку концентрацію, як діяльність юридичних інституцій або вплив законодавства на культуру та суспільство. Багато часу буде витрачено на дослідження та читання, з дуже невеликою кількістю курсових робіт.

Деякі життєві навички, які ви можете придбати під час цієї програми, включають тривалу увагу, розуміння читання та спілкування. Коли ви навчитеся зосередитися протягом тривалого періоду часу, ви зможете легше вирішувати складні проблеми. Вивчення читання та спілкування корисні для спілкування.

Як ступінь аспірантури, SJD може бути профінансовано стипендією або стипендією. Повна вартість буде залежати від того, як довго ви навчаєтесь, про школу, яку ви обираєте, чи ви відвідуєте повний або неповний робочий день. Плануйте свій бюджет за кілька років, оскільки СJД може зайняти п'ять або більше років.

Незважаючи на те, що SJD є ступенем юридичної освіти, кар'єра, яку ви прагнете, може бути правом, освітою, дипломатією, регулюванням та адміністрацією. Якщо у вас є кінцева мета, наприклад, якщо ви є суддею Верховного суду в країні чи штаті, виберіть вихідну позицію в цій області. Деякі посади для пошуку є юридичним помічником, генеральним адвокатом, доцентом та консультантом з питань регулювання.

Міждисциплінарне право викладається в багатьох юридичних школах та великих університетах. Якщо ви готові переїхати, то ви можете розширити пошук поза межами найближчих до вас шкіл. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

  • SJD
  • Правознавство
  • Загальні правознавчі студії
  • Міждисциплінарне право
Сфери навчання
  • Правознавство (3)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання