Keystone logo

1 SJD Програми в Правознавство Адміністративно-правові дослідження 2024

Фільтри

Фільтри

  • SJD
  • Правознавство
  • Адміністративно-правові дослідження
Сфери навчання
  • Правознавство (1)
    • Повернутися до основної категорії
    Локації
    Знайти більше місць
    Тип ступеня
    Тривалість
    Темп навчання
    Мова
    Мова
    Формат навчання

    SJD Програми в Правознавство Адміністративно-правові дослідження

    Скорочення для доктора юридичних наук, SJD, походить від його латинської назви, доктора Scientiae Juridicae. Цей просунутий юридичний ступінь призначений для тих, хто закінчив бакалавра або магістра права. Заробіток цієї ступеня вимагає значного часу і досліджень.

    Так, що таке SJD в адміністративних правових дослідженнях, у всякому разі? Цей ступінь нагороджується після того, як ви достатньо вивчаєте, щоб написати та захистити дисертацію з якості публікації. Якщо ви вирішите вивчати цей предмет, ви не підете за звичайним маршрутом засідань. Замість цього у вас буде радник, який допомагає керувати вашими навчаннями. У деяких школах цей радник також називають головою комітету, і він буде присутній на захисті дисертації.

    Для цієї ступеня необхідні деякі важливі життєві навички, включаючи організацію, витривалість та розуміння читання. Ви можете застосувати організацію та витривалість до ваших щоденних завдань, щоб заощадити час і бути більш ефективними, тоді як розуміння читання є корисним при здійсненні покупки, що вимагає письмового контракту.

    SJD займає багато років, щоб завершити, і кожен рік може додати до загальної вартості. Як ступінь магістра, ви можете претендувати на отримання фінансової допомоги або стипендії. Зв'яжіться зі школами, які пропонують вам ступінь, щоб дізнатися більше.

    SJD є універсальним ступенем, який може підготувати вас до різних робочих місць. Одне рішення, яке вам потрібно буде зробити, - чи слід шукати кар'єру в академічних колах. Як юридичний кандидат, цей ступінь може дати вам право навчати на рівні університету. SJD також може претендувати на роботу поза академічною діяльністю, наприклад, чиновник чи адвокат.

    Класи адміністративного права знаходяться в багатьох країнах і навіть в Інтернеті. Зробіть список того, що ви хочете вийти з школи, щоб допомогти уточнити ваш пошук. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.