Keystone logo
Стипендії

Стипендії

Стипендії — це фінансові нагороди, які пропонуються університетами або іншими освітніми організаціями для фінансової підтримки студентів у навчанні. Стипендії присуджуються на основі фінансових потреб, академічних здібностей, суспільного блага, спортивних чи мистецьких здібностей або комбінації вищезазначеного.

 • Стипендії коледжу США

  Стипендії коледжу США

  College Scholarships USA (CSUSA) надає талановитим студентам, які займаються спортом, можливість навчатися в американському університеті та змагатися в університетських видах спорту, отримуючи стипендію. З 2007 року співробітники CSUSA допомогли понад 2300 студентам-спортсменам з різних видів спорту з усього світу досягти своїх амбіцій щодо змагань у спорті в поєднанні з вищою освітою. Заповніть коротку форму безкоштовного оцінювання на їх веб-сайті, щоб дізнатися свої шанси на отримання стипендії.

  Подайте заявку тут
 • Стипендії Keystone для випускників

  Стипендії Keystone для випускників

  Keystone Academic Solutions пропонує стипендії для аспірантів студентам у всьому світі. Ці стипендії пропонуються студентам, які мають добру академічну освіту та демонструють сильну мотивацію змінювати світ завдяки своїй освіті. Підпишіться тут, щоб отримувати оновлення, коли буде оголошено наступну групу стипендій!

  Подайте заявку тут
 • Ви коли-небудь думали, що можливо повністю контролювати своє студентське життя?

  Ви коли-небудь думали, що можливо повністю контролювати своє студентське життя?

  Тепер ви можете — за допомогою онлайн-моделі навчання IU — вирішувати, коли та як навчатися!

  А якщо вам цікаво, коли почнеться наступний семестр, у нас є ще більше хороших новин: ви можете почати навчання будь-коли, де завгодно, і отримати до 50% знижки на плату за навчання .

  Міжнародний університет прикладних наук IU вже понад 10 років є лідером онлайн-навчання. І саме тому вони зробили для вас можливим навчатися будь-де та будь-коли. Незалежно від того, чи це дані та ІТ чи бізнес та управління, ваш кампус тепер у вашій кишені. Навчання та іспити доступні для вас 24/7 — не виходячи з дому чи в улюбленому кафе.

  Це справжня освіта, розроблена, щоб задовольнити реальні потреби студентів у 2022 році.

  Подайте заявку тут
 • Стипендії Keystone для студентів

  Стипендії Keystone для студентів

  Keystone Academic Solutions пропонує стипендії для студентів у всьому світі. Ці стипендії пропонуються студентам, які мають добру академічну освіту та демонструють сильну мотивацію змінювати світ завдяки своїй освіті. Підпишіться тут, щоб отримувати оновлення, коли буде оголошено наступну групу стипендій!

  Подайте заявку тут