Keystone logo

3 Доктор філософії (PhD) Програми в Правознавство Юриспруденція 2024

Фільтри

Фільтри

  • Доктор філософії (PhD)
  • Правознавство
  • Юриспруденція
Сфери навчання
  • Правознавство (3)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Доктор філософії (PhD) Програми в Правознавство Юриспруденція

Доктор філософії - це академічна програма, яка може зосередитись на будь-якій сфері. Філософія в цьому терміні відноситься до любові до мудрості, а не до академічної дисципліни філософії. Більшість учнів, які вступають до кандидата наук програма вже закінчила ступінь магістра.

Що таке кандидатський дисциплін? в юриспруденції? Юриспруденція - це теорія права, тому ця програма розглядає різні аспекти правової системи, щоб дати студентам глибше розуміння цієї академічної сфери. Кожен кандидат наук програма може бути дещо іншою. Наприклад, деякі вчені можуть скласти дисертацію, тоді як інші повинні замість цього закінчити велику стажування. Подібним чином, курси, необхідні для освіти, можуть відрізнятися, але можуть включати уявлення про право і економіку, основу юридичної філософії та суди та соціальну політику.

Вивчення юриспруденції на такому високому рівні може бути досить корисним. Учасники вдосконалюють свої складні проблеми вирішення проблем, комунікаційні та дослідницькі навички. Всі ці здібності можуть сприяти випускникам як конкурентним претендентам, а також допомогти їм покращити своє особисте життя.

Скільки коштує кандидатський дисциплін? вартість Це може відрізнятися залежно від університету, фокусу програми та тривалості навчання. Деяким студентам потрібно від трьох до шести років, щоб отримати докторську ступінь.

Доктор філософії освіта може призвести до різної кар'єри, але багато студентів звертаються до роботи в академічному середовищі. Випускники з таким ступенем можуть стати професорами права, аналітиками з правознавства або кримінального правосуддя. Інші потенційні можливості для кар'єри - адвокат, радник з юридичних наук та консультант. Хоча кандидат наук часто служить остаточним ступенем для багатьох студентів, деякі можуть продовжувати свою освіту через інший Ph.D. або магістерська програма.

Де ти можеш отримати цей вид освіти? Університети у всьому світі пропонують Ph.D. програми, а деякі навіть мають онлайн-курси. Ви хочете дізнатись більше? Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.