Keystone logo

2 Доктор філософії (PhD) Програми в Правознавство Міжнародне правознавство Міжнародне право 2024

Фільтри

Фільтри

  • Доктор філософії (PhD)
  • Правознавство
  • Міжнародне правознавство
  • Міжнародне право
Сфери навчання
  • Правознавство (2)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Доктор філософії (PhD) Програми в Правознавство Міжнародне правознавство Міжнародне право

Якщо ви шукаєте для захоплюючих юридичної кар'єри, але не хочете бути прив'язаними до певної географічної області, розглянути можливість проведення з міжнародним правом ступінь. Кандидат в галузі міжнародного права є складною ступеня призначена для студентів, які в змозі виконувати незалежну дослідницьку роботу.

Що таке міжнародне право?

Міжнародне право може бути визначена як набір правил шанованих бути обов'язковою у відносинах між різними державами або різних народів, незважаючи на різних законів цих суб'єктів. Це стосується насамперед до підприємствам і країн, а не окремих осіб.

Які переваги Приймаючи докторську ступінь у галузі міжнародного права?

Набір доктора філософії в галузі міжнародного права дає необхідну основу для кар'єри в бізнесі і роботі уряду, який перетинає міжнародні кордони.Ви отримаєте міцну основу в законах, які є універсальними для більшості країн.

Скільки це коштує, щоб Взяти докторську ступінь у галузі міжнародного права?

Вартість для кандидата в галузі міжнародного права буде істотно відрізнятися від однієї школи до іншої і з однієї країни в іншу.

Які вимоги до докторського ступеня в галузі міжнародного права?

Кандидат в галузі міжнародного права потрібно дипломну роботу в галузі права і бізнесу, і деякі програми також потребують майстер 'и ступінь або еквівалент, а також. Доведено дослідження здібності і сильні вчені також необхідні. Програми вимагають, щоб студенти публікують наукові статті до закінчення школи.

Яку кар'єру можна очікувати зі ступенем доктора наук в галузі міжнародного права?

Студенти з здобуття наукового ступеня доктора міжнародного права може працювати в кар'єрі за участю міжнародних проблем бізнесу або в області прав людини, які перетинають кордони. Ці наукомістких кар'єра вимагають кваліфікованих, освічених людей. Ви можете знайти роботу в міжнародній юридичній фірмі, в органах державної влади або в бізнесі, які наймають в будинок фахівців у галузі права.

Навіщо докторську ступінь у галузі міжнародного права в Інтернеті?

Один з варіантів, щоб зробити ваш диплом юриста зручніше або допомогти з деякими з витрат, що навчаються за спеціальністю бізнес-юридичної є вивчення онлайн. Вивчення онлайн не обмежує вас географічно, і багато можливості існують, щоб заробити цю цінну ступінь, не виходячи з власного будинку.

Як вчинити в PhD в галузі міжнародного права?

Пошук для вашої програми нижче, і, звертайтеся безпосередньо в приймальній комісії школи за вашим вибором, заповнивши у головній формі.