Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 3 Доктор філософії (PhD) Програми в Міждисциплінарне право 2024

3 Доктор філософії (PhD) Програми в Міждисциплінарне право 2024

Огляд

Доктор філософії є ​​аспірантом і часто виступає як найвища академічна премія в університетах у всьому світі. Для участі в аспірантурі програма, студенти повинні вже пройти навчання в коледжі.

Що таке кандидатський дисциплін? в міждисциплінарному законі? Ця галузь вивчає роль, яку право може відігравати в інших дисциплінах за межами правового світу. Програми можуть розглядати інтелектуальну історію права та роль, яку вона відіграє в гуманітарних, суспільних науках та мистецтві. Міждисциплінарне право може мати національний, міжнародний або місцевий аспект. Точний навчальний план ступеня може варіюватися від школи до школи. Наприклад, деякі університети можуть вимагати, щоб студенти закінчили курсові роботи, а інші просто вимагали проведення іспитів. Точні курси також можуть відрізнятися, але можуть бути подібними до закону та навколишнього середовища, юридичних досліджень мистецтва та юридичного письма.

Вивчення міждисциплінарного права може бути корисним для багатьох студентів. Це може не тільки призвести до вищої початкової зарплати, але також може дати випускникам фундацію, необхідну для значного особистого життя. Учасники часто отримують важливі навички, включаючи організацію, дослідження та критичне мислення.

Немає загальної вартості докторантури. програма Існує велика різниця між школами, частково тому, що цей ступінь може зайняти від трьох до шести років, щоб заробити. Кандидати повинні звертатися безпосередньо до університетів за оцінкою.

Доктор філософії у міждисциплінарному законодавстві може призвести до широкого кола кар'єри. Студенти з такою освітою часто вступають у поля, що не входять до звичайних юридичних дисциплін. Однак наявні роботи можуть залежати від інтересів, попередньої освіти та історії роботи студентів. Деякі випускники продовжують стати журналістами, директорами музеїв, патентними посадовими особами, юристами, професорами, дослідниками, радниками та консультантами. Більшість вчених з кандидатською дисертацією. не продовжують свою освіту, але деякі можуть вибирати наступну ступінь доктора чи магістра.

Чи знаєте ви, що ви можете вивчати міждисциплінарне право на докторантурі у школах усього світу? Незалежно від того, чи хочете ви працювати в Інтернеті чи на кампусі, знайдіть свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

  • Доктор філософії (PhD)
  • Правознавство
  • Загальні правознавчі студії
  • Міждисциплінарне право
Сфери навчання
  • Правознавство (3)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання