Osgoode Professional Development

Введення

Провідник професійної юридичної освіти

Osgoode Professional Development пропонує унікальний широкий і гнучкий спектр програм для аспірантури та програм безперервної освіти.

Про нас

Osgoode Professional Development є світовим лідером у навчанні протягом усього життя в юридичних школах.

Гнучке та зручне навчання

 • Навчальні, дистанційні та онлайн-варіанти

Підключайтеся до впливової мережі

 • Створіть мережу лідерів галузі

Кредитні та некредитні програми

 • Виберіть CPD або поглиблені дослідження

Хто ми

Osgoode Professional Development є відділом навчання протягом усього життя Osgoode Hall Law School, однієї з провідних юридичних шкіл Канади. З моменту заснування в 1996 році наша місія залишається послідовною та чіткою. Ми надаємо надзвичайно широкий і гнучкий спектр міждисциплінарної юридичної освіти на рівні вищої освіти для професіоналів з юридичним ступенем або без нього та прагнемо:

 • Утримання професіоналів і керівників на передньому краї юридичних знань, досвіду та можливостей;
 • Інтеграція міжнародно підготовлених юристів та випускників права в канадську юридичну професію; і
 • Об’єднання різних професіоналів разом для вирішення юридичних питань з міждисциплінарних точок зору.

OsgoodePD відомий у всьому світі своєю прихильністю до постійних інновацій в освітніх технологіях і педагогіці. Ми були першою юридичною програмою в Канаді, яка пропонувала дистанційне навчання, і постійно працювала над підвищенням якості, доступності та гнучкості. Наше бачення полягає в тому, щоб бути в центрі інноваційного дизайну та надання професійної юридичної освіти, сприяючи розумінню, зв’язку та трансформації.

Наші пропозиції

Ми постійно працюємо над покращенням і розширенням наших пропозицій професійного розвитку. Оскільки потреби світової спільноти у професійному розвитку в галузі юридичної освіти розвиваються, ми запроваджуємо нові програми та способи навчання, щоб допомогти вам досягти ваших цілей професійного розвитку.

Професійний розвиток

 • Короткі курси, конференції та сертифікати: конференції та короткі курси OsgoodePD представляють одну з найбільших колекцій пропозицій безперервної юридичної освіти (CLE) у Канаді.
 • Професійні окремі курси LLM: наші єдині курси LLM надають професіоналам, які ще не готові взяти участь у програмі LLM, гнучкий спосіб вивчення програм на свій вибір.
 • Внутрішні та індивідуальні програми для організацій: у нас є досвід, ресурси та технології, щоб розробити індивідуальну версію існуючої програми, сертифіката або нової програми, яка економічно ефективно досягає ваших цілей навчання.

Академічні програми

 • Неповний робочий день Professional LLM: Розроблений на рівні вищої освіти та структурований для задоволення потреб працюючого професіонала, ви можете вибрати з 15 спеціалізацій і широкого спектру факультативів.
 • Професійний LLM з повним робочим днем: наші професійні LLM з повним робочим днем призначені для юристів з міжнародною підготовкою, які хочуть вивчати або практикувати право в Канаді.
 • Дипломні програми: наші дипломні програми дають глибоке розуміння конкретних сфер права.
 • Research LLM: Ступінь повної зайнятості з інтенсивним дослідженням, ідеальний для студентів, які хочуть глибоко заглибитися в конкретні галузі навчання, і для тих, хто розглядає можливість просування до Ph.D.
 • доктор філософії в галузі права: вчений ступінь повного робочого дня, що включає велике, інтенсивне дослідження, підходить для студентів, які прагнуть отримати академічну посаду.

Юристи з міжнародною підготовкою

Ми пропонуємо найбільшу кількість і найширший спектр програм у будь-якій точці Канади для юристів із міжнародною підготовкою та досвідчених професіоналів. Розробляючи ці програми, ми орієнтуємося на конкретні потреби юристів, які пройшли міжнародне навчання. Ми надаємо широкий спектр студентських послуг, щоб допомогти іноземним студентам досягти успіху в навчанні та кар’єрі.

 • Програми спеціалізації OsgoodePD Canadian Common Law LLM, International Business Law LLM, General Law LLM і Tax Law LLM розроблені спеціально для юристів з міжнародною підготовкою.
 • Osgoode є єдиною канадською юридичною школою, яка пропонує підготовчий курс Національного комітету з акредитації (NCA) для юристів з міжнародною підготовкою.

Розташування

 • Downtown Toronto, 1 Dundas Street West, Suite 2602, M5G 1Z3, Toronto

Запитання