Nottingham Trent University Engineering

Введення

Ми об’єднуємо блискучі уми, щоб вирішити складні питання

Проблеми не є одновимірними. Співпрацюючи, ми можемо знайти відповіді.

Великі виклики, з якими стикається наш світ, складні. Ми працюємо над їх вирішенням, обмінюючись своїми ідеями, досвідом та технологіями в університеті та з нашими партнерами.

Від боротьби з раком до оздоровлення наших міст до створення розумного текстилю, який покращує та рятує життя; ми робимо значні прориви в наших п’яти ключових темах. І завдяки нашій процвітаючій дослідницькій культурі ми також створюємо новаторів майбутнього, які продовжуватимуть впливати на світові проблеми.

Внесення місцевих змін, регіональних відмінностей та національного впливу

Ми ділимось своїм досвідом з бізнесом. Вони створюють можливості для наших студентів. Виграють усі

Завдяки нашим ресурсам, талантам та досвіду ми допомагаємо оживити бізнес. Ми показуємо компаніям - великим і малим - як впроваджувати інновації та розвиватися, додаючи життєво важливу економічну, культурну та соціальну цінність у місцевому та національному масштабах.

Підтримуючи регіональну економіку, ми створюємо місцеві можливості для працевлаштування студентів та сприяємо утриманню випускників у регіоні. Ми також співпрацюємо з підприємствами для розробки орієнтованих на галузь курсів та створення нових маршрутів навчання, які розширюють участь.

Ми імпортуємо галузевий досвід та експортуємо готових до галузі випускників

Як нам досягти високої статистики працевлаштування? Ми стежимо, щоб наші студенти не відчували себе цифрою

Починаючи з того, як вони ступили в наш університет аж до того моменту, як вони стали випускниками НТУ та розпочали свою першу роботу, ми стежимо, щоб ніщо не стримувало студентів у досягненні чудових речей.

Ми починаємо з самого початку з просуванням до місцевих шкіл, заохочуючи щороку 30 000 учнів мріяти про великі мрії та досягати академічних успіхів. У наших власних стінах ми допомагаємо нашим студентам залишатися мотивованими та на шляху до руху за допомогою нашої учнівської інформаційної панелі. Ми також пропонуємо викладання за золотим стандартом, а завдяки нашим зв’язкам з галузями промисловості ми створюємо можливості для волонтерства, навчання за кордоном та досвіду роботи на кожному курсі.

Ми пишаємося тим, що ми зробили досі. Але ми пишаємося тим, що роблять наші студенти

Цього року ми вже багато чого досягли. Але ми тільки починаємо

Наші досягнення показують, що ми можемо досягти результату. Але нічого з цього не відбувається випадково.

Усе, що ми робимо, ретельно сплановано - від роз’яснювальної роботи до шкіл, через підтримку конкретних учнівських груп, до роботодавців, ми знаємо, що працює.

Чому вибрати NTU?

Тут, в Університеті Ноттінгем-Трент (NTU), ми безпосередньо впливаємо на життя людей завдяки нашим новаторським дослідженням. Інноваційні рішення, які ми запропонували для вирішення глобальних проблем, починаючи від менінгіту та закінчуючи зміною клімату, мали тривалий вплив на культуру та суспільство - як у Великобританії, так і по всьому світу. Перетворіть свою пристрасть на досягнення та накопичіть досвід та знання, які допоможуть вам помітити роботодавців.

Особистісний розвиток

За час перебування у нас як студента -дослідника ми будемо заохочувати вас розвиватися особисто та професійно. Ми наполегливо прагнемо виховувати вас як чудового дослідника у вибраній вами галузі, а також надавати вам ширші навички, які принесуть вам користь у майбутньому.

Під час вашого дослідження ви:

 • брати участь у дослідницьких семінарах, конференціях та мережах, як по всьому університету, так і за його межами
 • мати доступ до курсів та навчальних програм, які покращать ваші навички в методах та методології дослідження
 • потенційно мають можливість навчати студентів бакалавра або контролювати лабораторні роботи
 • мати можливість взяти участь у програмі «Вступ до навчання та викладання у вищій освіті».

Працездатність

НТУ-один з найбільш орієнтованих на працевлаштування університетів у країні. Наші тісні зв’язки з підприємствами та організаціями по всьому світу дозволяють нам задовольняти потреби роботодавців, пропонуючи низку акредитованих професійних курсів. Ми хочемо допомогти вам розвинути навички, щоб досягти успіху у своїй кар’єрі та виділитися з натовпу.

Підвищення працездатності

Ви матимете доступ до індивідуальних порад щодо кар’єри від спеціаліста -консультанта з кар’єри для аспірантів. Вони будуть підтримувати вас протягом усього часу перебування в НТУ та переконатись, що ви отримаєте поради, які підходять саме вам та вашому навчанню.

Ми також запропонуємо вам можливості підвищити свою кваліфікацію та отримати досвід роботи за допомогою різноманітних можливостей розвитку працевлаштування. Вони включають премію Acceler8 із працевлаштування, майстер-класи під керівництвом роботодавців, програму наставництва з працевлаштування за участю роботодавців та випускників, імітаційні центри оцінювання, ярмарки підбору персоналу тощо.

Admissions Option 2

At Nottingham Trent University, we're creating future innovators and impact for education, industry the professions and society. We offer opportunities for PhD, Professional Doctorates, Doctorates by Published, Established and Creative Works and a researcher support programme that prioritises your professional development.

Come and be a part of our world-leading research and take a look at the research degrees at NTU.

Статистика

Make an impact with world-leading research

Our research is highly respected globally, and we're world leaders in a number of specialist fields. Almost all of our activities are classed as world-leading, internationally excellent, or of an internationally-recognised standard.

We've been especially successful in the fields of Psychology, Biomedical Science and Business and Management Studies – all classified as having 100% world-leading or internationally excellent research impact. Our work in General Engineering, English Languages and Literature, Communication, Cultural and Media Studies and Art and Design also scored highly.

  Розташування

  • Shakespeare Street,50, NG1 4FQ, Nottingham

  • Clifton Lane, NG11 8NS, Clifton

  Запитання