Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 19 MLS Програми в Правознавство 2023

19 MLS Програми в Правознавство 2023

Огляд

Магістр юридичних студій є непрофесійним ступенем права. Як такий, він зазвичай охоплює деякі області в правовому полі. Програма MLS часто виконується протягом одного року.

Що таке MLS в юридичних дослідженнях? Це програма, призначена для студентів, які хочуть тісно співпрацювати з нормами, юридичними питаннями та переговорами. Юридичні дослідження розглядають інститути, цінності та практику, пов'язані з законністю в певній країні або на глобальному рівні. Програми MLS можуть поєднувати різні інструменти навчання, такі як іспити, лекції та обговорення, щоб допомогти учасникам отримати нову інформацію. Точні курси вчених, які потрібно враховувати протягом цієї програми, можуть сильно відрізнятися від школи. Необхідні курси можуть бути подібними до американської системи публічного права, юридичного аналізу в письмовій формі та дослідженнях, діловому праві, імміграційному законодавству та екологічній політиці.

Багато студентів вирішили зарахуватись до програми MLS, щоб допомогти їм краще пізнати юридичні практики. Учасники також набувають навичок, необхідних для успіху в особистих та професійних умовах. Ці навички можуть включати переговори, вирішення проблем та управління часом.

Якщо апліканти хочуть отримати кошторис навчання, їм потрібно звернутися безпосередньо до шкіл. Отримання універсальної вартості неможливе через те, що на навчання залежить безліч факторів. Наприклад, місце розташування школи, фокус програми та тривалість програми можуть додати або відняти від вартості.

Після закінчення MLS в юридичних дослідженнях студенти можуть мати широкий спектр кар'єрних можливостей. На ці доступні шляхи може вплинути інша освіта випускників та попередня історія роботи. Наприклад, деякі вчені з цією освітою можуть вступити до робочої сили як журналіст-правозахисник, помічник законодавця, аналітик з дотримання законодавства, юридичний дослідник, судовий адміністратор, менеджер з питань управління персоналом та розробник політики.

Незалежно від того, де ви живете, ви можете зареєструватися в програмі MLS. Школи навколо світу пропонують цю освіту як в Інтернеті, так і на кампусі. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

  • MLS
  • Правознавство
Сфери навчання
  • Правознавство (19)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання