Keystone logo

4 LLM Програми в Правознавство Дослідження з вирішення спорів Mediation 2024

Фільтри

Фільтри

  • LLM
  • Правознавство
  • Дослідження з вирішення спорів
  • Mediation
Сфери навчання
  • Правознавство (4)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

LLM Програми в Правознавство Дослідження з вирішення спорів Mediation

Що таке посередництво?
Медіація — це процес, у якому всі сторони спору збираються разом, за сприяння медіатора, який допомагає їм вивчити варіанти вирішення їхніх розбіжностей і досягнення згоди. Медіатори не приймають рішення за учасників суперечки, а натомість намагаються допомогти їм знайти власне вирішення проблеми. Медіація зазвичай використовується, коли особи, залучені в конфлікт, добровільно бажають брати участь у процесі, вона була успішною навіть у тих випадках, коли одна або кілька сторін вороже ставляться до активної участі в медіації.

Медіація зазвичай відбувається поза судовою системою, тому її можна розглядати як конфіденційну та непублічну, хоча закони залежать від юрисдикції щодо того, чи мають суперечки проходити через медіацію, перш ніж передаватись до суду. Вартість посередництва розподіляється між сторонами, які перебувають у конфлікті, і ці гонорари можуть бути меншими, ніж коштувало б кожній з них найняти власного адвоката для ведення справи, якби вони передали її до суду.

Посередницькі роботи
Ролі медіаторів включають юридичних медіаторів, які пройшли схвалені судом навчальні програми, медіаторів урегулювання спорів, які допомагають людям вирішувати суперечки поза судом, або менеджерів справ, які зосереджені головним чином на допомозі людям підготуватися до сеансів медіації.

Чому вивчення медіації є важливим?
Навички, отримані під час медіації, такі як активне слухання та здатність добре спілкуватися з іншими, широко застосовуються в інших сферах життя. Навчання цьому виду медіації є чудовим способом для студентів-юристів покращити свої комунікативні навички та навички вирішення проблем перед тим, як продовжити юридичну практику.

Які переваги вивчення медіації?
Навчання з медіації не вимагається за законом, щоб стати медіатором, але воно може бути корисним для тих, хто бажає займатися цією сферою. Участь у курсі медіації демонструє зацікавленість у допомозі іншим у вирішенні суперечок і показує, що особа має певні знання про те, як працює медіація. Крім того, завершення курсу посередництва може зробити особу більш затребуваною в цій дедалі популярнішій сфері практики.

Що я вивчатиму під час отримання ступеня медіації?
Ступінь медіації познайомить студентів зі способами мирного вирішення конфліктів, приділяючи особливу увагу тому, як медіацію можна використовувати, щоб уникнути судових процесів. Студенти знайомляться з різними стилями вирішення суперечок, тому вони мають краще уявлення про те, який тип найкраще підходить для кожної ситуації. Вони також дізнаються про правові питання, пов’язані з медіацією, і про те, як її можна використовувати як альтернативу судовому процесу.

Ступінь LLM або магістр юридичних наук - академічний ступінь, який доступний студентам при наявності юридичної освіти першого ступеня, які хочуть поглибити свої знання в більш вузькій галузі права. Програми магістратури LLM мають науково-дослідну спрямованість і, як правило, тривають один рік.