Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте багаторазовий LLM Програми в Імміграційне право в США 2023

1 LLM Програми в Імміграційне право в США 2023

Огляд

Що таке імміграційне законодавство?
Імміграційне право — це галузь права, яка регулює процес імміграції, включно з допуском і видаленням іноземних громадян з країни. Він також охоплює права та обов’язки іммігрантів, а також права та обов’язки країн, до яких вони мігрують.

Яку роботу я можу отримати в галузі імміграційного права?
Імміграційне право – це галузь, що розвивається, і є багато можливостей для юристів, які спеціалізуються на цьому. Деякі вакансії, доступні в цій галузі, включають імміграційного юриста, юриста з питань притулку, імміграційного суддю, імміграційного агента або офіцера, прикордонного патруля, митника та офіцера охорони кордону та офіцера депортації.

Чому вивчення імміграційного права є важливим?
Імміграційне право є важливою галуззю права, оскільки воно регулює один із найважливіших аспектів людського життя: пересування. Це також зростаюча сфера, оскільки кількість іммігрантів у всьому світі продовжує зростати.

Що я буду вивчати під час навчання на ступені імміграційного права?
Ви вивчатимете різні теми, пов’язані з імміграційним законодавством, включаючи поточний стан імміграційного законодавства, різні типи віз, доступних для іммігрантів, процес подання заяви на отримання візи та права іммігрантів у різних країнах.

США залишаються найпопулярнішим місцем у світі для іноземних студентів. Університети США домінують у світових рейтингах, і країна також пропонує широкий вибір цікавих місць для навчання. Системи державних університетів частково субсидуються урядами штатів і можуть мати багато кампусів, розкиданих по всьому штату, з сотнями тисяч студентів.

Ступінь LLM або магістр юридичних наук - академічний ступінь, який доступний студентам при наявності юридичної освіти першого ступеня, які хочуть поглибити свої знання в більш вузькій галузі права. Програми магістратури LLM мають науково-дослідну спрямованість і, як правило, тривають один рік.

Детальніше

Фільтри

  • LLM
  • США
  • Правознавство
  • Національне правознавство
  • Імміграційне право
Сфери навчання
  • Правознавство (1)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Супутні галузі навчання