Keystone logo
Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 7 LLM Програми в Імміграційне право 2023

7 LLM Програми в Імміграційне право 2023

overview

У юридичній сфері корисно мати експертні знання щодо окремих аспектів закону. Студенти, які бажають продовжувати кар'єру в цій галузі, можуть вибрати участь у програмі LLM, щоб отримати необхідні спеціальні знання для досягнення успіху.

Що таке LLM в імміграційному праві? Цей тип програми зазвичай готує студентів до подальшої юридичної кар'єри, надаючи їм всебічні знання з таких тем, як безпека кордонів, технології, кібербезпека, захист приватності, а також військові операції та розвідка. Студенти також можуть вивчати адміністративне право, транспортну безпеку та федеральні договори, щоб дати їм повне уявлення про предмет.

Студенти, як правило, розробляють набір критичних навичок, коли вони зараховуються до програми LLM. Зв'язок та мовні навички можуть допомогти їм спілкуватися з клієнтами та створювати бізнес-мережі та потенційно можуть призвести до подальшого розвитку роботи. Сильні навички вирішення проблем можуть бути корисними в багатьох сферах життя.

Щоб визначити ціну програми LLM, кращим кроком дій є, звичайно, безпосередньо звертатися до навчальних закладів. Оскільки кожна школа відрізняється і встановлює власну ціну навчання, вартість програми різко змінюється.

З більшою кількістю людей, які іммігрували до різних країн, ніж будь-коли раніше, попит на працівників з передумовою імміграційного законодавства зростає. Деякі студенти вирішують стати імміграційними адвокатами, тоді як інші знаходять роботу як спеціалісти з технологій, що проводять перевірки іммігрантів. Багато працюють як службовці митниці. Інші займаються кар'єрою як офіцери-іммігранти та інші типи державних службовців, що працюють в імміграційних і вітчизняних агентствах безпеки.

LLM програма може бути запропонована або в університетському містечку або в Інтернеті. Взяття курсів в Інтернеті може стати чудовим вибором для студентів, які намагаються збалансувати свою освіту з сім'ями та кар'єрою. Щоб знайти потрібну школу, знайдіть свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії вибраної вами школи, заповнивши відповідну форму.

read_more

filters

  • LLM
  • Правознавство
  • Національне правознавство
  • Імміграційне право
fields_of_study
  • Правознавство (7)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format