Keystone logo

14 LLM Програми в Правознавство Юриспруденція Юридичні дослідження 2024

Фільтри

Фільтри

  • LLM
  • Правознавство
  • Юриспруденція
  • Юридичні дослідження
Сфери навчання
  • Правознавство (14)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

LLM Програми в Правознавство Юриспруденція Юридичні дослідження

Магістр права - ступінь післядипломної освіти, призначений для надання спеціалістам спеціальних знань, зосереджуючи увагу на конкретній галузі права. Більшість студентів, які навчаються в програмі LLM, вже мають ступінь юрисдикції або ступінь магістра права. Денні студенти часто закінчають через рік.

Що таке LLM в юридичних дослідженнях? Це аспірантура, призначена для підготовки фахівців, щоб задавати питання, аналізувати проблеми та приймати нові завдання. Багато курсів дають учасникам можливість отримати практичний досвід використання різних методів дослідження. Студенти можуть очікувати участь у лекціях, дискусіях, проектах та дисертації. Точна структура курсів може варіюватися від школи до школи, але може включати заняття, схожі на теорії та філософію юридичного дослідження, аргументи з прецедентом та традиції юридичного дослідження.

Вивчення юридичного дослідження дає учасникам унікальне розуміння важливості аналітичного мислення, спілкування та сприйнятливості. Ця програма LLM допомагає студентам вдосконалювати ці навички, щоб вони могли приєднуватися до практики як добре обізнаних юристів з науково-орієнтованим мисленням. Ці навички також можуть допомогти людині жити багатим особистим життям.

Скільки коштує LLM? Це може залежати від програми, її тривалості та відвідування школи. Якщо заявники хочуть оцінку, вони повинні зв'язатися зі школою, яку вони сподіваються взяти участь.

Після закінчення LLM в юридичному дослідженні, яка кар'єра може мати студенти? Там дійсно немає меж того, що хтось може зробити з цією освітою. Багато вчених продовжують стати науковцями-юристами, юристами, суддями та радниками, але можуть бути й інші нетрадиційні можливості. Наприклад, деякі випускники звертаються до кар'єри професорами, науковими співробітниками, викладачами, юридичними журналістами, якісними інспекторами та керівниками технічних програм.

Університети по всьому світу можуть пропонувати програми LLM або онлайн, або особисто. Щоб застосувати чи дізнатись більше, знайдіть свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.