Keystone logo

25 LLM Програми в Правознавство Юриспруденція Юридична практика 2024

Фільтри

Фільтри

  • LLM
  • Правознавство
  • Юриспруденція
  • Юридична практика
Сфери навчання
  • Правознавство (25)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

LLM Програми в Правознавство Юриспруденція Юридична практика

Магістр права - один-два роки повний курс навчання з глобальним довірою. Ця удосконалена сертифікація надає студентам-юристам сертифікати в зоні сфокусованості, які приймаються з однієї країни в іншу. Випускники цієї програми пропонують юридичним фірмам відточені області знань та кваліфікації для роботи в багатонаціональному правовому середовищі.

Що таке LLM в юридичній практиці? Ця програма ступеня включає в себе завершення професійного навчання, необхідного для ЛПК, який необхідний для роботи в якості адвоката в Англії та Уельсі. Деякі з досліджуваних тем включають основні основи ділового права, кримінального та цивільного судочинства, права власності та оподаткування. Інші теми можуть включати професійну поведінку та регулювання. Учасники програми часто обирають вивчення більш вузьких тем, таких як сімейне або міжнародне сімейне право, закон про особисті травми чи комерційні суперечки.

Вкладаючи цю програму LLM, вчені можуть отримати цінні навички, які залишаються у них протягом усієї своєї кар'єри. Вони можуть включати удосконалення навичок досліджень та можливість створення організованого плану. Інші практичні навички можуть полягати у здатності вести переговори, які можуть бути використані особисто та професійно.

Зацікавлені особи можуть знайти можливості закінчити LLM в програмі юридичної практики в школах по всьому світу. Ці класи часто доступні як онлайн, так і дистанційні навчальні курси. Різноманітність місць розташування та форматів призводить до різноманітних витрат. Сподівані студенти будуть вважати, що найкраще зв'язатися з їхніми бажаними школами в індивідуальному порядку.

Завершення LLM в програмі юридичної практики може призвести до позааудиторських посад, таких як викладачі чи дослідники державної політики. Інші можливості для кар'єри можна знайти в практиці іноземного права в країні, яка не є країною походження студента. Випускники можуть знайти юридичну роботу у сфері інтелектуальної власності або вирішення конфліктів, працюючи в комерційних фірмах або для державних установ.

Освітні установи пропонують великий вибір майбутніх студентів. Інтернет-класи забезпечують як гнучкість, так і більший доступ до академічного успіху. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.