Keystone logo

2 LLM Програми в Мови Англійська Юридична англійська 2024

Фільтри

Фільтри

  • LLM
  • Мови
  • Англійська
  • Юридична англійська
Сфери навчання
  • Мови (2)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

LLM Програми в Мови Англійська Юридична англійська

Магістр права (LLM) є академічною кваліфікацією у зосередженій сфері навчання. Багато хто з цих програм є науково обґрунтованими, надаючи випускникам додатковий шлях до майбутнього навчання. Завершення LLM може збільшити перспективи роботи, на додаток до факторів, таких як накопичений роки легального досвіду та репутацію обраної юридичної школи.

Що таке LLM в юридичному англійському? Область навчання об'єднує як юридичні, так і мовні навички, а курси можуть включати вивчення цивільного та кримінального права, економічного права, громадського права на дії та міжнародного права. Студенти, які беруть участь у цій програмі, можуть дізнатись про основи правової системи Сполучених Штатів або займатися адвокасією та усними навичками. Програма може бути доцільною для вчених, які сподіваються розширити свою юридичну кваліфікацію, щоб включити ті, що необхідні для практики в США.

Студенти, які беруть участь у програмі LLM в юридичній англійській мові, часто мають можливість удосконалити використання юридичної термінології та більше ознайомитися з транснаціональним правом. Ті, хто не є носіями мови англійської мови, можуть брати участь у цій програмі, щоб покращити розуміння юридичної англійської та основ законодавства США.

Вартість LLM залежить від школи та тривалості програми. Майбутні студенти повинні ретельно переглянути свої варіанти та кожну школу, щоб переконатися, що вони знайшли програму, яка відповідає їхнім потребам.

Випускники LLM в юридичній англійській мові можуть зосередитись на вузьких областях, таких як кримінальне судочинство або міжнародне фінансове право. Учасники програми також можуть використовувати ступінь переходу від однієї галузі права до іншого. Випускники можуть стати адвокатами інтелектуальної власності, або вирішувати міжнародні суперечки з участю англомовних країн та не англомовних країн. Цей ступінь також може відкрити перспективи роботи в наукових та академічних сферах.

Магістерські програми пропонуються університетами по всьому світу. Доступні онлайн-програми, що пропонують студентам брати участь у престижних школах, не переходячи з однієї країни в іншу. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.