11 LLM Програми в Трудове право в Великобританія для 2024

Фільтри

Фільтри

 • LLM
 • Великобританія
 • Правознавство
 • Бізнес-правознавство
 • Трудове право
 • Трудове право
Сфери навчання
 • Правознавство (11)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  LLM Програми в Трудове право

  Що таке трудове право?

  Трудове право — це право, яке регулює трудові відносини між фізичними особами та їх роботодавцями. Сюди входять службовці, працівники, претенденти на роботу, профспілки та професійні асоціації. Трудове законодавство еволюціонувало й охоплювало широкий спектр питань, включаючи відповідальність роботодавця за дії своїх працівників на роботі; основні правила щодо робочого часу, ставок оплати праці та контрактів; та права працівників на відпустку по вагітності та пологах або батьківству, пільги та пенсійні схеми. Законодавство про працю також передбачає основу та правила припинення трудових відносин.

  Які юридичні професії доступні для студентів-юристів, які вивчають трудове право?

  Є кілька варіантів юридичної кар'єри для випускника права, який вивчав трудове право. Можливий варіант кар’єри для випускника юридичного факультету або студента юридичного факультету, який цікавиться трудовим правом, включає роботу юриста в приватних юридичних фірмах або юридичних фірмах, які займаються трудовим правом. Випускники також можуть розглянути можливість роботи в юридичних комісіях, органах реформування законодавства та юридичних університетах як науковці. Випускник права, який цікавиться трудовим правом, також може працювати юрисконсультом профспілки чи роботодавця. Це також може означати стати автором законів для академічних цілей або юридичних видавничих компаній. Існує багато юридичних кар'єр, доступних для випускників юридичних наук або студентів юридичних факультетів, які вивчають цю дисципліну.

  UK, Великобританія складає більше 300 років і складається з чотирьох установчих країн: Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Великобританія була центром навчання протягом останніх 1000 років, і володіє багатьма древніми і видатних університетів. Іноземні студенти складають значну частину студентів в університетах Великобританії.

  Ступінь LLM або магістр юридичних наук - академічний ступінь, який доступний студентам при наявності юридичної освіти першого ступеня, які хочуть поглибити свої знання в більш вузькій галузі права. Програми магістратури LLM мають науково-дослідну спрямованість і, як правило, тривають один рік.