Keystone logo

11 LLM Програми в Правознавство Технологічне право Технологічне право 2024

Фільтри

Фільтри

  • LLM
  • Правознавство
  • Технологічне право
  • Технологічне право
Сфери навчання
  • Правознавство (11)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

LLM Програми в Правознавство Технологічне право Технологічне право

Технологія LLM Інформація Програма спрямована на просування передових знань і розуміння інформаційного права технологій, в самому широкому сенсі, в рамках міжнародних, європейських та вітчизняних умовах.

Ця програма досліджує багатство юридичних питань, пов'язаних з комп'ютеризацією й Інтернетом, ключовою темою є розвиток і збільшення конвергенції, інформаційних та комунікаційних технологій. Магістр програми інформаційних технологій і досліджувати все більшого значення надає інформації і дозволить вам зробити свій внесок у багатьох сучасних областях дебатів в області інформаційних технологій законом. Загальні області включали підходи до регулювання інформаційних технологій, юрисдикції, зміст відповідальність, конфіденційність і захист даних, інтелектуальної власності, стандартам і конкуренції, кіберзлочинність, електронна комерція, і в цифрових технологіях.До кінця Магістр програми інформаційних технологій, студенти повинні вийти з кризи з розумінням інформаційного права технологій не тільки в юридичному сенсі, а й соціальних, етичних, культурних і комерційних умовах.

Магістр інформаційних технологій фахівці працюють по всьому світу в різних галузях і секторах. Ви можете переглядати LLM програми інформаційних технологій, щоб дізнатися більше про можливості, які очікують вас!