Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 9 LLM Програми в Страхове право 2024

9 LLM Програми в Страхове право 2024

Огляд

Магістр права є академічною нагородою, наданою студентам, які вивчали певне законодавство. Щоб подати заявку на програму LLM, студенти повинні вже закінчити певний тип ступеня права. Тривалість програми може відрізнятися, але зазвичай це займає рік, щоб завершити.

Що таке LLM у законі про страхування? Ця галузь вивчення спрямована на те, щоб надати учасникам враження від безлічі аспектів страхування та управління ризиками. Деякі програми можуть зосереджуватися на міжнародній чи місцевій політиці. Студенти можуть навіть мати можливість вибрати країну, на яку вони хочуть зосередитись. Багато курсів допомагають науковцям краще зрозуміти проблеми, що виникають внаслідок різних напрямків страхування, таких як здоров'я, життя, майно та інвалідність. Перш ніж закінчити навчання, студентам, можливо, доведеться заповнити необхідні курси, екстернати, статті, дисертації та дисертації, але це може відрізнятись від університету.

Цей ступінь магістра права надає студентам різноманітні переваги, не зважаючи на те, що вони можуть заробити більше грошей після закінчення навчання. Учасники можуть використовувати свої покращені комунікаційні, переговорні та аналітичні навички, щоб краще вивчати та обговорювати ситуації з клієнтами та колегами.

Вартість LLM у Законі про страхування може стосуватися університету, який навчався, та тривалість програми. Оскільки можуть бути відмінності, заявники повинні намагатися отримати оцінки безпосередньо зі школи чи шкіл, які вони бажають взяти участь.

Який тип кар'єри LLM у законі про страхування підготує особу? Зокрема, студенти стають юристами та адвокатами, які займаються питаннями страхування. Проте існують інші можливості для кар'єри. Наприклад, деякі випускники можуть продовжувати стати комерційними суддями, фінансовими фахівцями, консультантами зі страхування медичних послуг, консультантами з страхового полісу або регуляторними агентами. Інші вчені можуть використати цю освіту як відправну точку для ще більшої шкільної освіти.

Студенти можуть навчитися приймати програму LLM в університетах по всьому світу. Готові подати заявку на отримання ступеня он-лайн або на кампусі? Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

  • LLM
  • Правознавство
  • Економічне правознавство
  • Страхове право
Сфери навчання
  • Правознавство (9)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання