Keystone logo

1 Заочне навчання LLM Програми в Правознавство Бізнес-правознавство Підприємницьке право в Сіетл, США для 2024

Фільтри

Фільтри

  • LLM
  • США
  • Правознавство
  • Бізнес-правознавство
  • Підприємницьке право
  • Заочне навчання
Сфери навчання
  • Правознавство (1)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Заочне навчання LLM Програми в Правознавство Бізнес-правознавство Підприємницьке право

Сіетл є 26-й за величиною місто в Сполучених Штатах і є домом для 13 окремих університетів і коледжів. Сіетл відомий як бізнес гарячій точці хостинг штаб-квартири таких компаній, як Microsoft, Starbucks, Нордстром, і багато іншого.

Що таке господарське право?

Підприємницьке право - це вивчення права, яке стосується комерційних операцій. Це включає заснування та діяльність підприємств, продаж і купівлю товарів і послуг, договірне право, трудове право та право інтелектуальної власності. Підприємствам необхідно дотримуватись різноманітних законів, щоб працювати, а дипломи про підприємницьке право можуть навчити студентів, як дотримуватися закону, одночасно захищаючи інтереси своєї компанії.

Що таке кар’єра в бізнес-праві?

Існує багато типів кар’єри у сфері комерційного права, від роботи штатним радником компанії до партнерства в юридичній фірмі. Бізнес-юристи також можуть працювати на уряд або займатися політикою. Деякі бізнес-юристи відкривають власні фірми або стають викладачами юридичних шкіл.

Чому важливо вивчати підприємницьке право?

Ступені бізнес-права можуть забезпечити студентів міцною основою для бізнесу, договірного права та інших юридичних тем. Ці знання можуть бути корисними для студентів, які хочуть розпочати власний бізнес, працювати у світі бізнесу або стати корпоративними юристами. Уроки господарського права також навчають критичного мислення та навичок вирішення проблем, які є цінними в будь-якій галузі.

Що таке ступені бізнес-права?

Доступні різноманітні ступені бізнес-права, від асоційованих до докторських. Більшість ступенів бізнес-права охоплюють такі теми, як договірне право, бізнес-організації, делікти та право інтелектуальної власності. Деякі дипломи про підприємницьке право також зосереджуються на певній галузі права, наприклад, оподаткуванні чи праві про цінні папери.

США залишаються найпопулярнішим місцем у світі для іноземних студентів. Університети США домінують у світових рейтингах, і країна також пропонує широкий вибір цікавих місць для навчання. Системи державних університетів частково субсидуються урядами штатів і можуть мати багато кампусів, розкиданих по всьому штату, з сотнями тисяч студентів.

Ступінь LLM або магістр юридичних наук - академічний ступінь, який доступний студентам при наявності юридичної освіти першого ступеня, які хочуть поглибити свої знання в більш вузькій галузі права. Програми магістратури LLM мають науково-дослідну спрямованість і, як правило, тривають один рік.

Неповний робочий день дозволяє отримати ступінь або кваліфікацію, навіть якщо ви не можете відвідувати школу на денній основі. Можна навчатися у своєму власному темпі, поступово накопичуючи кредити, які враховуються для остаточної кваліфікації.