Keystone logo

6 LLM Програми в Правознавство Національне правознавство Північноамериканське право 2024

Фільтри

Фільтри

  • LLM
  • Правознавство
  • Національне правознавство
  • Північноамериканське право
Сфери навчання
  • Правознавство (6)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

LLM Програми в Правознавство Національне правознавство Північноамериканське право

Практикум магістра або LLM часто проводять студенти, які зацікавлені в правовому полі та можуть вже мати ступінь юридичної освіти. Ця програма дозволяє продовжити навчання на юридичній арені та надавати можливість більш уважно зосередитись на конкретному предметі.

Що таке LLM в Північноамериканському законі? Ця програма дозволяє студенту зосередитися на певній області юридичного дослідження, зосередженого на законодавстві Північної Америки. Тематичні області можуть включати ділове законодавство США, законодавство Канади або закони Мексики. Це, як правило, програма для студентів на повний робочий день. Курсова робота може включати семінари, навчання в класі та дискусію, або через портали. Деякі типові заняття в цій програмі можуть включати цивільне право, кримінальне право та процедури, контракти та продажі.

Випускники цієї програми часто розвивають передові комунікативні навички, які можуть бути корисними у робочих та соціальних ситуаціях. Вони також можуть розвинути спроможність розуміти процедури в залі судового закладу, а також мати можливість підготувати юридичні документи, які можуть призвести до професійного просування.

Вартість цієї програми залежить від багатьох факторів і відрізняється від школи до школи. Деякі програми можуть бути повністю онлайн, що може зменшити витрати. Потенційні студенти повинні контактувати кожну школу індивідуально, щоб визначити витрати.

Студенти, які закінчили цю програму, зможуть знайти роботу в Канаді, США або Мексиці. Багато юридичних фірм наймають випускників як юристів та юридичних фахівців. Приватні компанії часто прагнуть мати освічене юридичне представництво у своїх штабах. Окрім того, що адвокати залучаються юридичною фірмою або створюють свою власну фірму, випускники можуть бути найняті в якості юрисконсульта урядів, аналітиків фінансів, виконавчих директорів НУО та консультантів з комерційної нерухомості.

Програми Північноамериканського права пропонуються багатьма університетами по всьому світу. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.