Keystone logo
Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 3 LLM Програми в Приватне право 2023

3 LLM Програми в Приватне право 2023

overview

Магістр права, або LLM., Приймає більшість вчених з одного до двох років, щоб завершити, в очікуванні реєстрації статус. На відміну від інших аспірантів, більшість програм LLM не вимагають вступних іспитів до вступу.

Студенти, які вважають спеціалізацію своїми юридичними знаннями, можуть запитати: "Що таке LLM в приватному праві?" Ті, хто вивчає та практикують приватне право, займаються правовими відносинами між особами. Як такі, сфери інтересів, як правило, включають, але не обмежуються ними: майнові, сімейні, правонаступні та договірні закони. Розвиток м'яких навичок та стратегій медитації часто є важливою складовою вивчення приватного права, оскільки багато студентів продовжують безпосередньо взаємодіяти з клієнтами та врегульовувати суперечки між громадянами як всередині приміщень, так і поза ним.

Успішні студенти, як правило, є чудовими учасниками переговорів з добре відпрацьованими дослідженнями та аналітичними здібностями. Ці риси не тільки дуже бажані на ринку праці, але також можуть забезпечити величезну благом для управління особистими суперечками та фінансами.

Статус зарахування та загальна тривалість програми часто впливають на ціну заробітку LLM у приватному праві. Інші потенційні фактори включають плату за читання та країну походження студента. Студенти повинні враховувати витрати на відвідування кожної програми, щоб забезпечити найкращу відповідність програми своїм фінансовим потребам.

У поєднанні з Juris Doctor або LLB, перспективи роботи для студентів є експансивним і послідовно зростаючим. Незважаючи на те, що багато приватних законів зосереджуються на індивідуальних судових процесах, багато випускників із спеціальністю приватного права можуть знайти роботу в комерційному секторі як корпоративні партнери, юридичні наглядачі, корпоративні юристи та контрактні менеджери. Інші робочі місця, потенційно доступні, деякі з яких можуть потребувати додаткових пов'язаних професійних ступенів, включають юристів з розлучень, паралели, помічники правників, планувальники нерухомості, довірчі консультанти та керівники юридичних справ.

Приватне право має сфокусуватися на загальнодержавному масштабі, і, таким чином, програми, хоча в усьому світі мають достатню частку, часто вимагають часткового відвідування приватного права. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

read_more

filters

  • LLM
  • Правознавство
  • Цивільне правознавство
  • Приватне право
fields_of_study
  • Правознавство (3)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format