Keystone logo

65 LLM Програми в Правознавство Адміністративно-правові дослідження Право та регулювання 2024

Фільтри

Фільтри

  • LLM
  • Правознавство
  • Адміністративно-правові дослідження
  • Право та регулювання
Сфери навчання
  • Правознавство (65)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

LLM Програми в Правознавство Адміністративно-правові дослідження Право та регулювання

Як правило, доступний для студентів з попередніми ступенями права або суміжних областях, LLM є аспірантурою навчання. Оскільки цей тип ступеня вважається прогресивним, багато студентів прагнуть його відкрити нові шляхи працевлаштування.

Що таке LLM у законі та регламенті? Як правило, основна увага приділяється питанням державних та регуляторних органів, програми закону та регулювання, як правило, призначені для проведення інтенсивного та ретельного аналізу правових основ, дозволяючи студенту спеціалізуватися відповідно до їхніх особистих інтересів. Встановлення проти етапу сучасних проблем, більшість вчених піддається різним юридичним спеціальностям, таким як кримінальне право, охорона навколишнього середовища, охорона здоров'я та страхування. Залежно від навчального закладу студентам може знадобитися оголосити конкретну сферу інтересів для факультативних курсів або бути загальними, розвивати широке та комплексне розуміння законів, специфічних для приймаючої країни університету.

Мультидисциплінарне мислення, суворі дослідницькі здібності та добре розвинені м'які навички - лише деякі випускники талантів можуть виховати. Ці навички не тільки можуть відкрити широкий асортимент кар'єрних можливостей, але вони можуть також мати вирішальне значення для особистого розвитку студента.

Тривалість зарахування, місця розташування установи та місця проживання є лише низкою факторів, які можуть вплинути на навчання. Студенти, котрі зацікавлені в проведенні LLM, заохочуються до контактів у своїх навчальних закладах з інформацією про бюджет.

Можливості, що надаються LLM в галузі права та регулювання, можуть бути знайдені на місцевому рівні або за кордоном. Високо оцінені за їх знаннями, успішні вчені в цій галузі можуть продовжувати претендувати на такі посади як адвокат, іноземний юрист, внутрішній захисник чи відповідальний працівник. Проте наявність позицій може бути залежати від успішного завершення спеціальних іспитів, особливо для тих, хто бажає практикувати право за межами їхнього рідного регіону. Інші потенційні галузі можуть включати кар'єри в державному управлінні як судових службовців, юридичних асистентів та юридичних фахівців.

Широко доступні в віртуальних та глобальних умовах, ваш LLM в галузі права та регулювання може бути зароблений на умовах часткової або повної зайнятості, щоб задовольнити ваші потреби. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.