Keystone logo

10 Заочне навчання LLM Програми в Правознавство Бізнес-правознавство Право інтелектуальної власності в США для 2024

Фільтри

Фільтри

  • LLM
  • США
  • Правознавство
  • Бізнес-правознавство
  • Право інтелектуальної власності
  • Заочне навчання
Сфери навчання
  • Правознавство (10)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Заочне навчання LLM Програми в Правознавство Бізнес-правознавство Право інтелектуальної власності

Що таке право інтелектуальної власності?

Право інтелектуальної власності – це галузь права, яка займається захистом творінь розуму, таких як винаходи, літературні та художні твори, символи та назви, що використовуються в торгівлі. Ці твори називаються «інтелектуальною власністю», оскільки вони є продуктами інтелекту. Закон про інтелектуальну власність включає закон про авторське право, оскільки він захищає творчі починання; однак законодавство про інтелектуальну власність поширюється за межі аудіо- та візуального вираження, захищеного авторським правом, і включає вираження ідей.

Які професії доступні для студентів права інтелектуальної власності?

Право інтелектуальної власності – це спеціалізована галузь права, яка пропонує багато можливостей для практики. Юристи, які спеціалізуються на праві інтелектуальної власності, можуть працювати в приватній практиці, на державну установу або на велику корпорацію. Деякі типові посади включають патентний повірений, юрист з торгових марок і юрист з авторських прав.

Чому важливо вивчати право інтелектуальної власності?

Закон про інтелектуальну власність важливий, оскільки він допомагає захистити творіння розуму. Ця галузь законодавства дає людям законне право контролювати використання їхньої інтелектуальної власності, і це може допомогти запобігти незаконному використанню іншими чи приписуванню чиєїсь праці.

Що я буду вивчати під час отримання ступеня з права інтелектуальної власності?

Що я буду вивчати під час отримання ступеня з права інтелектуальної власності?

Під час отримання ступеня з права інтелектуальної власності ви дізнаєтесь про різні типи інтелектуальної власності, як захистити кожен тип і як вирішити суперечки, пов’язані з використанням або власністю інтелектуальної власності. Ви також дізнаєтеся про закон про авторське право, патентне право та закон про товарні знаки. Крім того, ви отримаєте навички дослідження, письма та усної пропаганди.

США залишаються найпопулярнішим місцем у світі для іноземних студентів. Університети США домінують у світових рейтингах, і країна також пропонує широкий вибір цікавих місць для навчання. Системи державних університетів частково субсидуються урядами штатів і можуть мати багато кампусів, розкиданих по всьому штату, з сотнями тисяч студентів.

Ступінь LLM або магістр юридичних наук - академічний ступінь, який доступний студентам при наявності юридичної освіти першого ступеня, які хочуть поглибити свої знання в більш вузькій галузі права. Програми магістратури LLM мають науково-дослідну спрямованість і, як правило, тривають один рік.

Неповний робочий день дозволяє отримати ступінь або кваліфікацію, навіть якщо ви не можете відвідувати школу на денній основі. Можна навчатися у своєму власному темпі, поступово накопичуючи кредити, які враховуються для остаточної кваліфікації.