Keystone logo

3 LLM Програми в Правознавство Міжнародне правознавство Законодавство ЄС 2024

Фільтри

Фільтри

  • LLM
  • Правознавство
  • Міжнародне правознавство
  • Законодавство ЄС
Сфери навчання
  • Правознавство (3)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

LLM Програми в Правознавство Міжнародне правознавство Законодавство ЄС

Майстри в програмах законів пропонують цінні переваги. Прогресивна освітня можливість зазвичай займає рік або два для завершення. Програми забезпечують більш глибокий аналіз у сферах правової спрямованості, забезпечуючи підготовку студентів-юристів, які сподіваються ще більше заглибитися в одну або дві зони концентрації.

Що таке LLM у законодавстві ЄС? Ця програма ступеня розглядає конкретні правові системи в межах Європейського Союзу. Учні можуть вивчати предметні та процедурні практики. Курси можуть включати економічні, конституційні та інституційні основи права, а також адміністративне та кримінальне право. Законодавство ЄС має право змінювати закони окремих країн і охоплювати всі сфери права.

За участю LLM у програмі ЄС, вчені часто отримують навички, корисні для особистого життя та професійної кар'єри. Наприклад, учасники програми можуть розвинути розуміння своїх законних прав як громадян певної країни та як громадян Європейського Союзу.

Існує ряд міжнародних і онлайнових варіантів реєстрації, і витрати часто відображають ці відмінності. Для майбутніх студентів цілком доцільно звертатися до академічних установ та запитати про вартість та інші проблеми, пов'язані з зарахуванням.

LLM у законодавстві Європейського Союзу передбачає вступ до очікуваної професійної поведінки в судах та судочинстві. Випускники можуть знайти варіанти кар'єри в їх рідній країні або в міжнародних місцях розташування. Можливості роботи, як правило, включають корпоративне та приватне право, державну державну службу (наприклад, державний службовець чи дипломат), аналіз політики, державні посади, неурядові організації та дослідження у науковій та юридичній сферах. Деякі випускники можуть знайти роботу в наглядових органах, що займаються європейськими проблемами, або як юристи у транснаціональних фірмах. Інші можуть знайти роботу як дослідники, представляючи на семінарах та конференціях.

Класи доступні як в Інтернеті, так і особисто в університетах та інших установах у всьому світі. Щоб знайти потрібну для вас школу, знайдіть свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.