Keystone logo

7 LLM Програми в Правознавство Економічне правознавство Право в галузі нерухомості 2024

Фільтри

Фільтри

  • LLM
  • Правознавство
  • Економічне правознавство
  • Право в галузі нерухомості
Сфери навчання
  • Правознавство (7)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

LLM Програми в Правознавство Економічне правознавство Право в галузі нерухомості

Програма LLM - це програма, яка фокусується на різних галузях права. В іншому випадку він називає магістра права, цей ступінь надається тим, хто заповнює повну навчальну програму в певній області, яка може тривати від одного до трьох років.

Що таке LLM у законі про нерухомість? Курси в цій програмі мають на меті допомогти студентам розвинути теоретичне та практичне розуміння планування нерухомості та права. Інструктори можуть зосередити увагу на поглибленні розуміння учасниками фінансів, податкового законодавства, придбання земельних ділянок, житлового та комерційного розвитку, закриття, складання проектів, переговорів, законодавства у галузі будівництва та стратегії планування. Загальною метою цих типів програм є підготовка студентів, щоб вони могли почати займатися сектором нерухомості після отримання диплому.

Окрім підготовки практики, випускники цієї програми, як правило, мають сильне розуміння ринку нерухомості та тенденцій, які впливають на неї. Багато учасників також відмовляються від сильних переговорних навичок та захоплюючих можливостей вирішення конфліктів.

Вартість програми LLM варіює від штату до країни, країни до країни та школи до школи. Студенти повинні проводити свої дослідження і бюджет відповідно до подання заявки.

Особи, які мають ступінь у сфері права на нерухомість, зазвичай мають навички, необхідні для роботи в якості консультантів з купівлі та продажу комерційних, житлових та промислових об'єктів. Вони можуть вирішити зосередити увагу на житлових нормативних актів, аукціоні, земельному законодавстві або законодавстві про орендар. Незважаючи на те, що окремі особи зможуть шукати позиції в вже існуючих фірмах та організаціях, багато хто вибирає підприємницький шлях і починає свою приватну юридичну фірму.

Якщо мова йде про школи, які пропонують LLM у законі про нерухомість, є багато варіантів. Якщо людина в кінцевому підсумку залежить від його місцезнаходження чи ресурсів. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.