Keystone logo

12 LLM Програми в Правознавство Юриспруденція Порівняльне право 2024

Фільтри

Фільтри

  • LLM
  • Правознавство
  • Юриспруденція
  • Порівняльне право
Сфери навчання
  • Правознавство (12)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

LLM Програми в Правознавство Юриспруденція Порівняльне право

Магістр права, або LLM, є міжнародно визнаним ступенем магістра права. Розширений сертифікат права часто шукають студенти або професіонали, які хочуть зосередити увагу на вузькому розділі закону, додавати його до інших існуючих векселів або отримати загальні удосконалення.

Що таке LLM у порівняльному законодавстві? Багато студентів притягуються до цього ступеня за свою глобальну перспективу. Ступінь також корисна тим, хто сподівається вдаватися до галузі академічної діяльності. Взагалі, LLM в порівняльному законодавстві розглядає різницю між культурними або політичними правовими системами, традиціями, правилами та процедурами. Ступінь, як правило, приваблива для тих, хто з багатьох країн, що веде до різноманітних класних занять та забезпечує ціннішу глибину для бесід, вивчення та розуміння.

Випускники LLM у порівняльному законодавстві, як правило, мають глобальну перспективу, а оцінка культурних відмінностей може допомогти фахівцям взаємодіяти з іншими особисто і професійно. Нарешті, існують також багатомовні програми, що дозволяють випускникам зміцнювати свої знання іноземної мови.

Фактори, які впливають на витрати на програму, як правило, складають саму школу, престиж університету, тривалість програми та місце розташування навчального закладу. Особи, які шукають програму LLM, повинні ретельно вивчати свої можливості.

Широка спрямованість цього ступеня пропонує велику гнучкість, коли мова заходить про кар'єри. Випускники LLM в порівняльних ступенях часто отримують кваліфікацію, необхідну для роботи в міжнародному праві прав людини, міжнародного ділового права та міжнародного публічного права. Випускники часто зустрічали роботу в фірмах з акцентом на іноземне право, працюючи адвокатами в міжнародному кримінальному праві або як радники глобальних компаній у міжнародній торгівлі.

Заробіток LLM в порівняльних дослідженнях може відкрити двері для прибуткової та виконуючої міжнародної юридичної кар'єри. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.