Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте багаторазовий LLM Програми в Політика 2023/2024

LLM Програми в Політика 2023/2024

Огляд

Для тих, хто з випускником права ступенів, які хочуть спеціалізуватися в певній галузі, це може бути корисно, щоб отримати досвід, отримавши ступінь магістра права, чи LLM. Як правило, повинен бути завершений протягом одного року, цей тип післядипломної ступеня права може значно поліпшити свої знання і досвід в конкретній області вашого вибору.

Що таке LLM в політиці? Коли хтось з юридичної ступенем хоче зосередитися виключно на законах політики, то LLM в політиці можуть бути отримані в декількох різних областях. закон громадські інтересів і політика, екологічне право та політика, і міжнародне законодавство про конкуренцію і політика всього лише кілька варіантів на вибір. Оскільки політики грають таку велику роль в класти закони для найкращого використання можливо і переконавшись, що вони допомагають людям, а не перешкоджати їм, це може бути дуже корисним, щоб грати роль в створенні, зміну або скасування політики.

Заробіток LLM в політиці може зробити вас більш бажаним адвокат, тому що кожен бізнес і керівний орган по всьому світу будуть потребувати допомоги з їх політикою в якийсь момент. Він також може збільшити свій потенційний дохід і навіть може допомогти прокласти свій шлях в інші області, такі як політика.

Кожна школа, яка пропонує LLM в політиці будуть мати різні ціни на навчання на основі різних факторів, таких як розмір школи і як престижно це. Там буде також різні витрати на школи, на підставі яких країни вони знаходяться в.

Є широкий вибір варіантів кар'єри для кого-то з LLM в політиці. Ви можете практикувати закон, стати лобістом, робота з державними та некомерційними організаціями, або працюють в мозковому центрі для дослідження і аналізу поточних питань політики. Є практично незліченну безліч способів практикувати закон політики, так як кожна галузь має робочі місця, пов'язані з політикою.

Є багато чудових шкіл по всьому світу, які пропонують LLM в політиці.Ви також можете бути в змозі прийняти деякі класи в Інтернеті. Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

Детальніше

Фільтри

  • LLM
Сфери навчання
    Бізнес-дослідження Економічні дослідження Мови Охорона здоров'я Правознавство
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання