Keystone logo
Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 43 LLM Програми в Нідерланди  2023

43 LLM Програми в Нідерланди 2023

overview

Нідерланди приваблює студентів з усього світу для випускників програм навчання праву. З міжнародним студентським населенням, Нідерландів включає в себе різноманітність. Студенти користуються далекоглядні суспільства, незліченні можливості для культурного зростання та інтелектуальної стимуляції, що є досвідченим, коли життя і навчання в Нідерландах. З магістра в Нідерландах, студенти будуть мати ніякої браку речей, щоб побачити, зробити і досліджувати.

Є багато можливостей для набуття знань і досвіду в певній галузі права, в рамках програми LLM в Нідерландах. Спеціалізація області магістра в Нідерландах включають європейського права, міжнародного права, оподаткування, фінансів, кримінальне право, бізнес, технології та економіки, серед кількох інших варіантів. Випускники програми магістра в Нідерландах можуть отримати вигоду з величезної професійної мережі, яка може бути розроблена і цінний міжнародний досвід, як забезпечити конкурентну перевагу на світовому ринку праці.

Ви можете переглядати програми нижче, щоб знайти магістра в Нідерландах, який підходить саме вам. Зробіть наступний крок у напрямку до майбутнього, вже сьогодні!

read_more

filters

  • LLM
  • Німеччина
fields_of_study
    Бізнес-дослідження
  • Економічні дослідження
  • Мови Охорона здоров'я
  • Правознавство
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format