Фільтри

 • LLM
 • Великобританія
 • Правознавство
 • Медичне право
 • Медичне право
Сфери навчання
 • Правознавство (1)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

1 LLM Програми в Медичне право в Великобританія для 2024

  LLM Програми в Медичне право

  Медичне право – це захоплююча галузь, яка заглиблюється в перехрестя між медициною та правом. Уся справа в розумінні правових принципів, етичних теорій і нормативних рамок, які формують нашу систему охорони здоров’я та керують діями медичних працівників і установ.

  Хоча кожна програма та заклад можуть мати свої унікальні пропозиції, є деякі загальні теми, з якими ви можете зіткнутися. Для початку ви познайомитеся з фундаментальними принципами та теоріями медичної етики. Ви зануритеся в такі поняття, як автономія, благодійність, нешкідливість і справедливість, які складають основу прийняття етичних рішень у сфері охорони здоров’я.

  Ви також вивчите закони та нормативні акти, які регулюють надання медичних послуг. Це включатиме вивчення прав пацієнтів, конфіденційності, інформованої згоди та професійної відповідальності.

  Незалежно від того, чи вас приваблює юридична практика, адміністрування охорони здоров’я, аналіз політики чи наука, ступінь медичного права відкриє двері для захоплюючих можливостей.

  UK, Великобританія складає більше 300 років і складається з чотирьох установчих країн: Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Великобританія була центром навчання протягом останніх 1000 років, і володіє багатьма древніми і видатних університетів. Іноземні студенти складають значну частину студентів в університетах Великобританії.

  Ступінь LLM або магістр юридичних наук - академічний ступінь, який доступний студентам при наявності юридичної освіти першого ступеня, які хочуть поглибити свої знання в більш вузькій галузі права. Програми магістратури LLM мають науково-дослідну спрямованість і, як правило, тривають один рік.