Keystone logo

1 LLM Програми в Правознавство Медичне право Медичне право 2024

Фільтри

Фільтри

  • LLM
  • Правознавство
  • Медичне право
  • Медичне право
Сфери навчання
  • Правознавство (1)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

LLM Програми в Правознавство Медичне право Медичне право

LLM виступає за Legum Магістр, і це ступінь магістра для тих, хто хоче продовжити свою юридичну освіту. Закон Здоров'я розглядається ряд різних аспектів охорони здоров'я, як вони ставляться до правових питань.

Ви можете бути здивовані, що LLM в галузі охорони здоров'я? Ця програма орієнтована на ряді різних областей, таких, як Закон про суспільне охороні здоров'я, договірного права, медичного права, адміністративного права, медичного права халатності і права згоди. Претенденти на участь у програмі повинні мати ступінь бакалавра в галузі охорони здоров'я, права, або пов'язаний з ним питання.

Є ряд переваг для тих, хто заробляє на LLM в галузі охорони здоров'я. Старіння населення продовжує зростати в усьому світі, і це збільшує попит на фахівців медичного права. Кар'єра поширені, і вони доступні як на національному, і на міжнародному рівні. Відомо, що отримати студенти також допомагає їм у вирішенні проблем в інших сферах свого життя.

На повну графіком, LLM в галузі охорони здоров'я, як правило, можуть бути отримані протягом одного року.У вартість програми буде змінюватись в залежності від країни, школи, і учня. Зацікавлені студенти повинні звернутися в школу за своїм вибором, щоб визначити, які їхні фінансові зобов'язання буде.

Випускники зі ступенем в закон про охорону здоров'я можуть вибрати один з багатьох динамічних і різноманітних можливостей для кар'єрного зростання. Юристи цієї міри може зосередитися на кар'єрі в аптеці права, медичної недбалості, медичної етики, міжнародного громадської охорони здоров'я, і ​​закон про психічне здоров'я. Вони можуть працювати за лаштунками, або провести час в залі суду, в залежності від їх інтересів і особистостей. Експерти охорони здоров'я з їх LLM в галузі охорони здоров'я може працювати на посаді верхнього рівня в адміністрації охорони здоров'я та біоетики.

Ті, у кого напружений графік може бути стурбовані тим, що отримання LLM в галузі охорони здоров'я може бути занадто складно. Тим не менш, багато шкіл в даний час пропонує можливість взяти багато класів онлайн, і навіть пропонують частину часу дослідження.Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.