Keystone logo

1 LLM Програми в Коста-Ріка для 2024

Фільтри

Фільтри

  • LLM
Сфери навчання
    Бізнес-дослідження (0)Економічні дослідження (0)Мови (0)Охорона здоров'я (0)
  • Правознавство (1)
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Popular study format

LLM Програми в Коста-Ріка

LLM в узбережжі Ріка є головним вибором для багатьох іноземних студентів. Коста-Ріка приваблює людей з усього світу на чудових пляжів, відмінна серфінгу, ліси, вулкани і дику природу, але є й високу якість програм підвищення ступеня права. LLM в узбережжі Ріка захоплююче поєднання просування по службі, пригоди, і культурного зростання.

Коста-Ріка є ідеальним місцем для отримання знань в такій області, як екологічне право. Існують також програми для магістра в Коста-Ріці в такі теми, як міжнародне право, права людини, вирішення спорів, медичного права та господарського права. Студенти, що беруть участь в LLM в Коста-Ріці буде випробовувати складні навчальні програми зазвичай складається з курсової роботи, дослідження та дисертації магістра. Через вивчення тематичних досліджень, теорій і використання моделювання випадку студенти отримають повне уявлення про закон в конкретній області інтересів.

Якщо магістра в області звуку Коста-Ріці, як те, що ви шукаєте, то перейдіть програм нижче, і знайти наступний крок у вашій кар'єрі!