Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 51 LLM Програми в Корпоративне право 2024

51 LLM Програми в Корпоративне право 2024

Огляд

Магістр права або LLM, як правило, однорічна ступінь, що переслідується студентами, що прагнуть до вищої сертифікації в галузі права. Залежно від навчального закладу студентам може бути потрібно заповнити дисертацію до закінчення навчання.

Що таке LLM у корпоративному праві? Щодо практики та регулювання бізнесу, навчальні програми з корпоративного права часто мають багату вибірку фінансових курсів, а також інтенсивні юридичні дослідження. Спільні сфери дослідження включають злиття та поглинання, транскордонні операції, венчурний капітал, бухгалтерський облік та податкове законодавство. Більшість, але не всі програми мають міжнародний компонент, і учні можуть мати можливість спеціалізуватися в таких сферах, як банківський, транзакційний або інвестиційний закон.

Унікально навчаються як у бізнесі, так і в законодавстві, студенти можуть отримати багато навичок, щоб допомогти їм розвиватися як професійно, так і особисто. На додаток до поглибленого розуміння економічної політики, випускники часто демонструють чудові навички ведення переговорів та міркування.

Комісії, пов'язані з проведенням LLM у корпоративному праві, можуть сильно коливатися між програмами. Найчастіше найкращий спосіб оцінити вашу потенційну вартість - це звернутися до координаторів програми для отримання додаткової інформації.

Корпорації регулярно розширюють свою сферу охоплення за межами своїх національних кордонів, і, таким чином, створюючи багату сферу можливостей для фахівців з корпоративного права. Хоча найчастіше працюють у великих компаніях як юридичні консультанти, фахівці з управління ризиками та аналітики корпоративної стратегії, для випускників існує багато інших правових норм. Нерухомість, консалтингові та приватні фірми - це інші популярні сфери зайнятості для фахівців, які навчаються у корпоративному праві, де вони можуть надавати вищу освіту та юридичну експертизу, щоб полегшити чутливі транскордонні операції.

Програми для LLM в корпоративному праві, часто розроблені для міжнародного навчання, доступні у різних країнах світу, і вони можуть дозволити вам закінчити свою освіту через віртуальне середовище. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

  • LLM
  • Правознавство
  • Бізнес-правознавство
  • Корпоративне право
Сфери навчання
  • Правознавство (51)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання