Keystone logo
Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 2 LLM Програми в Економічне право в Великобританія 2023

2 LLM Програми в Економічне право в Великобританія 2023

overview

Що таке економічне право?
У широкому сенсі економічне право стосується правових норм і принципів, які регулюють економічну діяльність. Він охоплює широкий спектр дисциплін, включаючи договірне право, корпоративне право, право власності та податкове право.

Економіка та право — дві тісно пов’язані галузі дослідження. Економіка — це наука про те, як люди використовують ресурси для виробництва товарів і послуг, а право — це система правил, що регулюють людську поведінку. Економіка та право важливі для розуміння того, як працює суспільство.

Ступінь економічного права може призвести до різноманітних кар’єр, включаючи юриспруденцію, фінанси, бізнес та уряд. Випускники економічного права добре підготовлені для роботи в широкому спектрі галузей і користуються великим попитом у роботодавців.

Чому важливо вивчати економічне право?
Економічне право є важливою галуззю дослідження, оскільки воно допомагає нам зрозуміти закони, які керують економічною діяльністю. Це важливо для всіх, хто хоче працювати в галузі права, фінансів, бізнесу чи уряду. Випускники економічного права користуються великим попитом у роботодавців, і предмет забезпечує міцну основу для різноманітних кар’єр.

Що таке ступінь економічного права?
Доступні різноманітні ступені економічного права, включаючи програми бакалаврату та магістра. Якщо ви розглядаєте економічне право як напрямок для здобуття юридичного ступеня, ви, ймовірно, здобудете ступінь LLM або MLS. Економічне право також може бути включено до ступеня магістра або MBA. Ступені економічного права можна вивчати в університетах і юридичних школах по всьому світу.

Що я вивчатиму під час отримання диплому з економічного права?
Ступені з економічного права зазвичай охоплюють низку тем, включаючи договірне право, корпоративне право, право власності та податкове право. Ви також дізнаєтеся про економіку, що стоїть за цими законами. Це важливо для розуміння того, як працює економіка, і для прийняття обґрунтованих рішень як юриста чи бізнес- професіонала.

UK, Великобританія складає більше 300 років і складається з чотирьох установчих країн: Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Великобританія була центром навчання протягом останніх 1000 років, і володіє багатьма древніми і видатних університетів. Іноземні студенти складають значну частину студентів в університетах Великобританії.

Ступінь LLM або магістр юридичних наук - академічний ступінь, який доступний студентам при наявності юридичної освіти першого ступеня, які хочуть поглибити свої знання в більш вузькій галузі права. Програми магістратури LLM мають науково-дослідну спрямованість і, як правило, тривають один рік.

read_more

filters

  • LLM
  • Великобританія
  • Правознавство
  • Економічне правознавство
  • Економічне право
fields_of_study
  • Правознавство (2)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format