Keystone logo

9 LLM Програми в Правознавство Економічне правознавство Економічне право 2024

Фільтри

Фільтри

  • LLM
  • Правознавство
  • Економічне правознавство
  • Економічне право
Сфери навчання
  • Правознавство (9)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

LLM Програми в Правознавство Економічне правознавство Економічне право

LLM - це програма навчання для фізичних осіб, які хочуть поглибити розуміння закону та одержати кар'єру в правовому полі в один прекрасний день. Програми LLM різняться за вартістю та довжиною, і вони можуть зайняти від одного до трьох років, щоб завершити.

Що таке LLM в економічному праві? Метою програм, які зосереджуються на економічному праві, є надання студентам глибокого розуміння того, як закон та правові рішення можуть впливати на економіку. "Економіка" може бути економікою бізнесу, внутрішньою економікою або навіть міжнародною економікою. Курси спрямовані на ознайомлення учасників програми з наслідками правових норм та економічними наслідками таких основних галузей права, як корпоративне право, правопорушення, договори, право власності та конкуренція. Під час навчання вони вважають, що багато курсів присвячені економічному аналізу найважливіших галузей державного та приватного секторів.

Випускники цієї програми часто мають багато бажаних атрибутів, таких як їх здатність аналізувати вплив судових рішень, перш ніж виконувати їх. Студенти можуть також володіти глибокими можливостями критичного мислення, а також глибоким розумінням економіки місцевої та світової економіки. Кожен із цих рис може добре служити в різних галузях.

Вартість цієї програми значно варіюється і залежить від ряду факторів, включаючи розташування студента, тривалості бажаної програми та способу навчання (в Інтернеті або в класі).

Випускники зі ступенем економічного права, як правило, готуються до кар'єри в ряді областей. Багато великих корпорацій потребують контрактних адвокатів, тоді як більшість цивільних справ потребують майстерності та знань адвоката з питань справ про справу. Випускники можуть вибрати роботу як юристів із нерухомості або майна, тоді як інші можуть більше вміти аналізувати положення конкурсу у контрактах та намагатись спростувати їх.

Якщо людина йде до школи, це залежить від його місцезнаходження, графіку та бюджету. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.