Keystone logo

1 LLM Програми в Економічні дослідження Фінанси Дотримання вимог 2024

Фільтри

Фільтри

  • LLM
  • Економічні дослідження
  • Фінанси
Сфери навчання
  • Економічні дослідження (1)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

LLM Програми в Економічні дослідження Фінанси Дотримання вимог

Магістр права також є магістерським ступенем, що означає передові юридичні знання. Студенти зазвичай завершують курсові роботи протягом одного року, але деякі програми можуть зайняти до двох років, щоб завершити.

Що таке LLM у відповідності? Студенти, які проводять цей курс, часто мають вибір із широкого кола регуляторних питань. Охорона здоров'я та корпоративні правила є загальними напрямками спеціалізації, але програми також можуть запропонувати студентам можливість дотримуватися глобальної, конфіденційності чи клінічних досліджень. Багато дослідників приділяють значну увагу управлінню ризиками, розвиваючи здатність оцінювати будь-який регуляторний ризик та розвивати системи для пом'якшення або мінімізації цього. Курсова робота може зосереджуватися на нормативних актах у певній галузі або місцевості або може надати студентам загальну та міжнародну компетенцію сучасних правових норм.

Випускники з LLM у відповідності часто мають критичні навички в галузі, такі як здатність ризикувати, складання юридичної документації та керівництво міждисциплінарною командою управління. Ці навички можуть сприяти висвітленню конкуренції та розвитку міжособистісних відносин студента.

Багато закладів мають прогнозований бюджет на своєму веб-сайті, щоб надати потенційним студентам кошторис витрат. Оскільки пов'язані збори можуть суттєво відрізнятися залежно від різних факторів, ви часто можете знайти найновішу інформацію, звернувшись безпосередньо до ваших навчальних закладів.

Кар'єра з відповідністю є достатньою і доступною по всьому світу. У поєднанні з Juris Doctor, або в деяких країнах, перша ступінь права, студенти можуть продовжувати діяти як юристи, генеральний адвокат, консультанти з питань управління, працівники наглядових органів та директори з відповідності. Випускники часто прагнуть міжнародним компаніям надавати експертизу та нагляд за нормативними вимогами, а також розробляти, впроваджувати та підтримувати навчальні програми для забезпечення виконання цих вимог, а також багатьох інших обов'язків на високому рівні.

LLM у відповідності доступний у декількох університетах по всьому світу і може бути завершено в університетському містечку, в режимі онлайн або з посиленою участю. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.