Keystone logo

5 LLM Програми в Правознавство Адміністративно-правові дослідження Договірне право 2024

Фільтри

Фільтри

  • LLM
  • Правознавство
  • Адміністративно-правові дослідження
  • Договірне право
Сфери навчання
  • Правознавство (5)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

LLM Програми в Правознавство Адміністративно-правові дослідження Договірне право

LLM є ступенем магістра права. Це загальноприйнятий аспірантський ступінь права. Зазвичай це потребує один рік повного навчання. Багато студентів та фахівців проводять цей ступінь з метою отримання досвіду у конкретній сфері права.

Що таке LLM у контрактному праві? Це ступінь магістра права, яка зосереджується на обов'язкових юридичних угодах між двома або більше фізичними або юридичними особами. Теми потенційного курсу можуть включати удосконалені державні контракти, виконання контрактів, управління контрактами на інтелектуальну власність, контракти та проблеми конфіденційності даних та договірні операції з товарними знаками. Ці курси, як правило, забезпечують більш глибоке розуміння основних юридичних практик, з акцентом на написання та управління різними контрактами.

Багато випускників розвивають передові навички читання, розуміння та складання договорів. Це може допомогти їм зрозуміти контракти, які вони стикаються в повсякденному житті. Вони також можуть розвивати навички дослідження та аналізу, а також здатність писати більш повно. Вони можуть бути чудовими навичками для просування своєї кар'єри.

Оскільки немає універсального визначення терміна LLM, воно використовується по-різному в різних університетах у всьому світі. Ця різноманітність програм призводить до невідповідності ціни від однієї програми до наступної. Зверніться до майбутньої школи, щоб отримати детальнішу інформацію про навчання.

Багато випускників, які мають LLM у контрактному праві, займаються юридичною кар'єрою в приватному секторі або спеціалістами у великих фірмах. Контракти часто є великою частиною правовідносин, тому, як правило, існують різні можливості. Випускники можуть знайти роботу як міжнародні бізнес-адвокати, урядові контрактні консультанти, юристи інтелектуальної власності, юристи з питань спорту та розваг, або адвокати з податкових контрактів. Будь-яке поле, яке передбачає контракти, може стати гарним матчем для тих, хто має цей ступінь.

Все більше і більше ступенів магістра права пропонуються в Інтернеті. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.