Фільтри

 • LLM
 • США
 • Правознавство
 • Національне правознавство
 • Військовий стан
Сфери навчання
 • Правознавство (1)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

1 LLM Програми в Військовий стан в США для 2024

  LLM Програми в Військовий стан

  Що таке воєнний стан?
  Воєнний стан – це юридичний термін, який стосується військового права, установ і практики, які застосовуються під час війни чи надзвичайного стану.

  Яка історія воєнного стану?
  Вперше воєнний стан у Сполучених Штатах було введено в 1794 році під час Віскі-повстання. Інші приклади включають громадянську війну, американську революцію та Другу світову війну. Воєнний стан зазвичай оголошується урядом штату або федеральним урядом, коли спалахують громадянські заворушення чи хаос. Він надає владі повноваження призупиняти певні громадянські свободи з метою відновлення порядку.

  Вакансії на умовах воєнного стану
  У сфері воєнного стану можна зробити кілька кар’єр. Деякі люди можуть стати поліцейськими або працювати в армії. Інші можуть стати адвокатами чи суддями.

  Чому вивчення воєнного стану важливо?
  Вивчення воєнного стану може допомогти людям зрозуміти правові та військові інститути, які використовуються під час надзвичайного стану. Це також може допомогти людям усвідомити наслідки порушення воєнного стану.

  Які є різні типи ступенів воєнного стану
  Ступені про воєнний стан допомагають студентам зрозуміти правові та військові інститути, які використовуються під час надзвичайної ситуації.

  Що я вивчатиму під час отримання диплому про воєнний стан?
  Програми воєнного стану можуть відрізнятися від школи до школи, але більшість охоплюватиме такі теми, як історія воєнного стану, конституційне право, кримінальне право та міжнародне право. Студенти також дізнаються про структуру та роботу військових судів.

  США залишаються найпопулярнішим місцем у світі для іноземних студентів. Університети США домінують у світових рейтингах, і країна також пропонує широкий вибір цікавих місць для навчання. Системи державних університетів частково субсидуються урядами штатів і можуть мати багато кампусів, розкиданих по всьому штату, з сотнями тисяч студентів.

  Ступінь LLM або магістр юридичних наук - академічний ступінь, який доступний студентам при наявності юридичної освіти першого ступеня, які хочуть поглибити свої знання в більш вузькій галузі права. Програми магістратури LLM мають науково-дослідну спрямованість і, як правило, тривають один рік.