Keystone logo

4 LLM Програми в Правознавство Адміністративно-правові дослідження Антимонопольне право 2024

Фільтри

Фільтри

  • LLM
  • Правознавство
  • Адміністративно-правові дослідження
  • Антимонопольне право
Сфери навчання
  • Правознавство (4)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

LLM Програми в Правознавство Адміністративно-правові дослідження Антимонопольне право

LLM - загальноосвітня міжнародна юридична освіта. Багато програм вимагає від студентів отримати професійну юридичну освіту, перш ніж продовжити ступінь магістра права. LLM дозволяє студентам та фахівцям, які бажають спеціалізуватися в галузі права, продовжувати навчання.

Що таке LLM в антимонопольного законодавства? Це ступінь магістра права, яка вивчає складність антимонопольного законодавства, що також називається конкурентним правом. Антимонопольні закони, як правило, прагнуть запобігти монополіям чи картелям. Студенти, які займаються таким ступенем, можуть вивчати низку тем, включаючи економічний аналіз, права інтелектуальної власності та бізнес-законодавство. Ця різноманітність тем, як правило, пов'язана з тим, що антимонопольне законодавство є делікатним взаємозв'язком між конкуренцією та економікою.

Багато студентів у цій галузі розвивають здатність ефективно працювати з іншими. Це майстерність, яка зазвичай необхідна як для роботи, так і для роботи поза середовищем. Вони можуть навчитися будувати чіткі аргументи з великої кількості складної інформації. Можливість аналізу інформації та формування чіткого висновку оцінюється багатьма роботодавцями. Випускники часто також розвивають сильні навички письма.

Програми LLM можуть сильно варіюватися від одного університету до іншого. Як міжнародно визнана ступінь, вона пропонується в установах по всьому світу. Ці та багато інших чинників впливають на витрати на відвідування. Отримати доступ до університету, якого ви хочете відвідати, щоб отримати більш детальну інформацію стосовно витрат.

Випускники LLM в антимонопольних законах, як правило, добре підходять для надання експертної консультації з питань інтелектуальної власності та підприємницького права, що дає їм змогу стати спеціалізованими консультантами для різних компаній, юридичних фірм або урядів або служити в урядових та міжнародних регулюючих органах. Якщо особи проходять бар, вони можуть бути кваліфікованими для проведення кар'єри адвокатів у великих та малих компаніях як приватного, так і державного секторів.

Інтернет-програми доступні в багатьох університетах по всьому світу. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.