програми LLM

Що вивчати
Де вчитися

Місце проведення досліджень

У нашій базі даних більше тисячі університетів з усього світу.

LLM Програми

Магістр права, або магістр права, є ступінь присуджена тих, хто вже тримає професійний диплом юриста, які закінчили вищу освіту і наукові дослідження в конкретній галузі права. Адвокати можуть вирішите продовжити LLM програми для придбання знань і досвіду в конкретному секторі, для просування по службі, і будувати професійну мережу.

Деякі приклади програм LLM знаходяться в юридичних секторах, таких як інформаційні технології, податкове право, фінансові послуги, міжнародне право, екологічне право та комерційне право. Деякі університети також дозволяють студентам розробляти власні спеціалізовані програми LLM відповідно до їхніх професійних інтересів. Програми LLM зазвичай займають мінімум один рік, і хоча деякі програми складаються в основному з досліджень, інші також вимагають курсової роботи. Очікується, що студенти програм LLM завершать дисертацію, щоб отримати ступінь.

Різноманітність різних програм LLM може бути величезним - не дозволяйте йому зупинити вас! Почніть пошук, дивлячись на найпопулярніших програм LLM, перерахованих нижче.

Найпопулярніші поля

Найкращі місця LLM

Програми LLM доступні в університетах по всьому світу. Подумайте про те, щоб отримати ступінь магістра права в одному з цих найпопулярніших місць!