Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 4 LLB Програми в Європейське право 2024

4 LLB Програми в Європейське право 2024

Огляд

Студенти заробляють ступінь бакалавра права в європейському праві буде володіти в розумінні правових систем країн Європейського Союзу, а також країни за межами ЄС (Ісландія, Норвегія і Швейцарія, наприклад). Програми, що охоплюють європейську вищу юридичну також підкреслити аспекти міжнародного права, морських законів і соціальних / економічних систем європейських країн.

Що таке європейське право?

Європейське право принципово фокусується на безлічі законів, що регулюють країни Євросоюзу. Хоча ніяких офіційних конституція не досі не кодифіковані ЄС, договори були реалізовані, що передбачають правила ЄС, покликані функціонувати як кодифікованих законів. Ці договори також окреслити принципи звані директиви і правила, коли створення нових законів необхідно.

Що бакалавр з європейського права полягає?

Європейський суд несе відповідальність за офіційного тлумачення права Європейського Союзу та приймає рішення про заходи, вжиті в ЄС є законним і обгрунтованим. Студенти заробляють ступінь бакалавра права в європейському праві необхідно буде прийняти курси, присвячені питанням прецедентного права дослідженнях за участю рішення, прийняті Європейським Судом, а також важливих тематичних судових рішень, зроблених у різних країнах ЄС.

Які вимоги до LLB в європейського права?

На додаток до традиційних класам, що включають курси типовою програмою бакалавра права, студенти, які бажають заробити ступінь бакалавра права в європейському праві потрібно буде пройти мовний курс в рівні "В2 " (встановленому Радою Європи, Європейської системі ведення для мов).Крім того, рекомендується, щоб студенти набувають елементарне розуміння польської мови на рівні призначеного "А1 " Радою вимог Європа 'и мову.

Яку кар'єру з LLB в європейського права?

Особи, що володіють ступінь бакалавра права в європейському праві кваліфіковані, щоб відразу одержати роботу в країні вони заробили їх ступінь. Робота в інших європейських країнах, як правило потрібно адвокат проходить по конкретним країнам бар іспит або інший тест, який дозволяє йому / їй, щоб юридично займатися юридичною практикою в цій країні. Оскільки законодавство ЄС є досить однорідними, процес отримання дозволу на роботу в якості юриста в різних європейських країнах не забирає багато часу або важко.

Заробітна плата держателями ступінь бакалавра права в європейському праві вище, ніж традиційних LLB заробітної плати у зв'язку з необхідністю для адвоката, щоб бути знайомі зі спеціальними законами, характерних для європейських країн.

Детальніше

Фільтри

  • LLB
  • Правознавство
  • Національне правознавство
  • Європейське право
Сфери навчання
  • Правознавство (4)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Супутні галузі навчання