Keystone logo

15 LLB Програми в Правознавство Юриспруденція 2024

Фільтри

Фільтри

  • LLB
  • Правознавство
  • Юриспруденція
Сфери навчання
  • Правознавство (15)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

LLB Програми в Правознавство Юриспруденція

Для студентів, які шукають кар'єру в галузі права, заробляти LLB є хорошим варіантом. Цей ступінь бакалавра допомагає випускникам знати юридичну тематику та відкриває вибір професії в багатьох галузях юридичної професії та за її межами.

Що таке LLB у Юриспруденції? Цей ступінь ідеально підходить для людей, які зацікавлені в філософії права та відповідних йому питань. Деякі продовжують практикувати закон, а інші - ні. Студенти у цих програмах борються з правовими теоріями та їх наслідками та обговорюють різні підходи до права. Деякі неорганізовані курси часто пропонуються. Загальноприйняті курсові роботи включають заняття у кримінальному праві, конституційному праві, правопорушному та договірному праві, а також юриспруденції.

Учасники програми часто мають можливість розвинути своє розуміння першоджерел, таких як юридичні документи. Це допомагає їм розвивати сильні навички критичного мислення. Правознавчі студенти ставлять під сумнів не тільки те, що є законом, але і чому це так. Це дає їм сильні аналітичні та логічні навички, які вони можуть застосувати до інших областей свого життя.

Ця схема ступеня пропонується у багатьох країнах, а витрати на навчання залежать від місця розташування та школи. LLB в галузі юриспруденції може зайняти від чотирьох до п'яти років, щоб завершити.

Незважаючи на те, що багато студентів у юридичних програмах LLB не продовжують стати адвокатами, багато хто це робить. Програма LLB іноді є першим кроком у тому, щоб стати адвокатом або адвокатом. Деякі випускники практикують міжнародне право, а інші - на місцевому рівні. Деякі випускники продовжують працювати в корпораціях в юридичних факультетах, працюють за державними органами, які є правоздатними, а інші стають вчителями. Багато випускників LLB в галузі юриспруденції продовжують продовжувати навчання в галузі права та стають викладачами у вищих навчальних закладах.

LLB в галузі юриспруденції пропонує багато університетів, як локально, так і в Інтернеті. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.