Keystone logo

6 LLB Програми в Правознавство Юриспруденція Юридична практика 2024

Фільтри

Фільтри

  • LLB
  • Правознавство
  • Юриспруденція
  • Юридична практика
Сфери навчання
  • Правознавство (6)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

LLB Програми в Правознавство Юриспруденція Юридична практика

Для тих, хто прагне працювати за законом або кримінальним правосуддям, бакалавр права (LLB) є кроком у цьому напрямку. LLB може допомогти студентам стати адвокатами або працювати в правоохоронних органах.

Що таке LLB в юридичній практиці? Програми включають курсові роботи, такі як кримінальне право, основи кримінального правосуддя, методи дослідження, злочинність та суспільство. Також навчаються курси з етики та правових систем. Студенти адаптують курсові роботи відповідно до їх кар'єри, як страховий закон, міжнародне право або інші спеціальності. Подорож за кордон для поглибленого навчання інтересів міжнародного права також є можливістю. Треки курсу йдуть між рухами у бік екзамену бару та не-адвокатських шляхів. Програми тривають від двох до трьох років.

Багато можливостей для роботи використовують наукові навички, отримані в цих програмах, як для підтримки юристів або державних установ, так і для загальних знань споживачів перед покупками великих квитків. Студенти також отримують навички аналітичного та критичного мислення, приступаючи до курсових робіт у досягненні їх ступеня.

Залежно від тривалості обраної програми витрати на виконання курсових робіт будуть різними. Інші фактори, які необхідно враховувати у ваших фінансових дослідженнях, - це розміщення, місцезнаходження та тривалість.

Цінність вивчення права на землю відкриває двері для різних професій. Багато випускників з LLB в юридичній практиці продовжують працювати адвокатами. У Великобританії особи використовують цю програму для роботи як адвокатів або адвокатів. Для тих, хто не є цікавим у проведенні екзамену з адвокатури, працювати як паралегал або легальний помічник є життєздатними варіантами кар'єри. Випускники також відійшли від юридичного поля, вибираючи кар'єри в людських ресурсах, бухгалтерський облік, дотримання, правозастосування, нерухомість, бібліотекознавство, державні відносини та посередництво.

Програми доступні в кампусі як всередині країни, так і на міжнародному рівні, а також за допомогою програм дистанційного навчання. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.