70 LLB Програми в Правознавство 2024

Фільтри

Фільтри

 • LLB
 • Правознавство
 • Загальні правознавчі студії
 • Правознавство
Сфери навчання
 • Правознавство (70)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  LLB Програми в Правознавство

  Бакалавр права або LLB є ступенем бакалавра, який спеціалізується в галузі права. Люди, які отримують цей ступінь, отримують знання різних підрозділів юридичної професії та часто вибирають із масиву різних кар'єрних шляхів.

  Що таке LLB в юридичних дослідженнях? Цей ступінь поєднує інтелектуальні та практичні навички студента для успішного функціонування юридичної професії. Багато студентів починають свою юридичну кар'єру в рамках цієї схеми ступенів. Деякі програми пропонують вибір сфери спеціалізації, що базується на типі закону, а інші надають можливості навчання за кордоном для додавання міжнародного компоненту до матеріалу. Студенти можуть вивчати такі предмети, як кримінальне та договірне право, корпоративне право, правопорушення, юридичні навички та процеси.

  Студенти, які вивчають право, можуть отримати важливі життєві навички, такі як розвинені комунікативні навички, навички дослідження та письма, вміння аналізувати та роз'яснювати в різних ситуаціях. Ці навички не тільки призводять до успішного професійного життя, але також покращують життя на особистому рівні.

  Існує багато чинників, які визначають вартість LLB, включаючи місце розташування та окрему школу. LLB в юридичних дослідженнях може тривати від трьох до чотирьох років, щоб закінчити, якщо вивчати повний робочий день.

  Ступінь юридичного навчання часто є першим кроком до того, щоб стати адвокатом, і багато отримувачів це роблять. Проте існують інші можливості для кар'єри для студентів у цій програмі. Деякі працюють як юридичні особи для корпорацій чи державних установ. Інші випускники працюють у ролі людських ресурсів або продовжують навчатися на середньому або колегіальному рівні. Юридична база може допомогти випускникам працювати в військових чи правоохоронних органах. Завдяки різноманітним набором знань, випускники LLB в юридичних ступенях часто мають різні варіанти кар'єри, з яких вибрати.

  Є безліч університетів, які пропонують LLB в юридичних дослідженнях, незалежно від того, чи є вони місцевими або онлайн-установами. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.