Keystone logo

3 Заочне навчання LLB Програми в Правознавство Юриспруденція Правові системи 2024

Фільтри

Фільтри

  • LLB
  • Правознавство
  • Юриспруденція
  • Правові системи
  • Заочне навчання
Сфери навчання
  • Правознавство (3)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Заочне навчання LLB Програми в Правознавство Юриспруденція Правові системи

Вивчення правових систем
Правові системи - це вивчення права та судового процесу. Він включає в себе вивчення історії права, установ і людей, залучених до судового процесу, а також того, як право застосовується на практиці.

Вакансії в галузі правових систем
Студенти, які спеціалізуються на правових системах, можуть продовжити кар'єру в галузі права, уряду та приватного бізнесу. Вони також можуть вибрати подальшу освіту в галузі права або іншої суміжної галузі. Студенти спеціальності «Правознавчі системи» також можуть знайти кар’єру в галузі права, але вони також можуть знайти роботу в інших сферах, таких як бізнес, кадри та освіта.

Що я буду вивчати під час отримання ступеня з правових систем?
Правові системи є обов’язковим курсом для студентів бакалаврату, які вивчають право. Він також пропонується як основний або додатковий у деяких університетах. Курс охоплює низку тем, включаючи делікти, договори, кримінальне право, сімейне право та право власності.

Після закінчення шкільної освіти випускники, як правило, йдуть здобувати вищу освіту і одна з можливостей - це програми LLB, які присвячені вивченню юриспруденції. Тривалість таких програм становить від трьох до чотирьох років.

Неповний робочий день дозволяє отримати ступінь або кваліфікацію, навіть якщо ви не можете відвідувати школу на денній основі. Можна навчатися у своєму власному темпі, поступово накопичуючи кредити, які враховуються для остаточної кваліфікації.