Keystone logo
Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 6 LLB Програми в Правові системи 2023

6 LLB Програми в Правові системи 2023

overview

Вивчення правових систем
Правові системи - це вивчення права та судового процесу. Він включає в себе вивчення історії права, установ і людей, залучених до судового процесу, а також того, як право застосовується на практиці.

Вакансії в галузі правових систем
Студенти, які спеціалізуються на правових системах, можуть продовжити кар'єру в галузі права, уряду та приватного бізнесу. Вони також можуть вибрати подальшу освіту в галузі права або іншої суміжної галузі. Студенти спеціальності «Правознавчі системи» також можуть знайти кар’єру в галузі права, але вони також можуть знайти роботу в інших сферах, таких як бізнес, кадри та освіта.

Що я буду вивчати під час отримання ступеня з правових систем?
Правові системи є обов’язковим курсом для студентів бакалаврату, які вивчають право. Він також пропонується як основний або додатковий у деяких університетах. Курс охоплює низку тем, включаючи делікти, договори, кримінальне право, сімейне право та право власності.

Після закінчення шкільної освіти випускники, як правило, йдуть здобувати вищу освіту і одна з можливостей - це програми LLB, які присвячені вивченню юриспруденції. Тривалість таких програм становить від трьох до чотирьох років.

read_more

filters

  • LLB
  • Правознавство
  • Юриспруденція
  • Правові системи
fields_of_study
  • Правознавство (6)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format