Keystone logo

26 LLB Програми в Правознавство Міжнародне правознавство 2024

Фільтри

Фільтри

  • LLB
  • Правознавство
  • Міжнародне правознавство
Сфери навчання
  • Правознавство (26)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

LLB Програми в Правознавство Міжнародне правознавство

Програма бакалавра законів, як правило, має набір мінімальних вимог до вступу, встановлених кожною вищою навчальною установою. Кандидати розпочинають програму, яка готує їх до професії в певній сфері правового поля.

Що таке LLB в міжнародних юридичних дослідженнях? Ця спеціальна програма навчання зазвичай триває від трьох до п'яти років і, як правило, є кваліфікаційним ступенем права, що дозволяє випускнику практикувати право чи перейти до наступного етапу його підготовки. Курси зазвичай зосереджуються на тому, як міжнародні відносини впливають на юридичні конфлікти та суперечки. Раніше курсова робота може зосереджуватися на основних принципах права, тоді як студенти другого та третього курсів можуть почати вивчати теми більш глибоко. Для закінчення навчання може знадобитися дисертація.

Студенти, які виконують цю програму, часто підвищують свої організаційні здібності, підвищуючи їхню продуктивність та ефективність на батьківщині та на роботі. Вони часто розширюють своє розуміння юридичного жаргону, а також розвивають навички критичного мислення, які можуть підготувати їх до поглибленого вивчення або просування на робочому місці.

Вартість цієї програми ступеня буде відрізнятися залежно від установи, а також країни розташування. Очікувані студенти повинні зв'язатися з університетом, щоб дізнатися більше про навчання, збори та загальні витрати.

Студент, який випускник із LLB в галузі міжнародного права, може шукати роботу з компаніями та установами, які займаються міжнародними справами. З додатковим навчанням та навчанням студенти часто можуть знайти роботу суддів, адвокатів та юридичних консультантів, а також можуть працювати для міжнародних бізнес-напрямків. Випускники іноді наймають політичних радників громадських організацій, паралельностей, юристів, дослідників та юристів.

Ступінь програми міжнародного права пропонується в багатьох країнах різними навчальними закладами. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.