Keystone logo
Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 2 LLB Програми в Міжнародне комерційне право в Нідерланди  2023

2 LLB Програми в Міжнародне комерційне право в Нідерланди 2023

overview

Що таке міжнародне комерційне право?
Міжнародне бізнес-право – це вивчення того, як закони та нормативні акти впливають на ділові відносини між компаніями, розташованими в різних країнах. Він може включати такі теми, як договірне право, право інтелектуальної власності та регулювання торгівлі.

Вакансії Міжнародне комерційне право
Фахівці з міжнародного комерційного права працюють у різних галузях і на різних посадах. Деякі поширені посади включають менеджера за контрактами, спеціаліста з відповідності та митного брокера. Вони можуть працювати в приватних компаніях, державних організаціях або некомерційних установах.

Навіщо вивчати міжнародне бізнес-право?
Міжнародне комерційне право є важливим, оскільки воно допомагає бізнес-професіоналам зрозуміти правовий ландшафт, у якому вони працюють. Це може допомогти їм уникнути юридичних проблем, а також дозволить їм скористатися можливостями на зовнішніх ринках.

Міжнародне підприємницьке право
Для студентів, зацікавлених у вивченні міжнародного комерційного права, доступні різні варіанти отримання ступеня. Деякі поширені програми включають ступінь бакалавра ділового адміністрування, доктора юриспруденції або магістра ділового адміністрування.

Що я вивчатиму під час отримання ступеня міжнародного бізнес-права?
Деякі з тем, які ви можете вивчати під час отримання ступеня з міжнародного комерційного права, включають договірне право, право інтелектуальної власності та регулювання торгівлі. Ви також, швидше за все, дізнаєтеся про правові системи в різних країнах і як вести бізнес у глобальному контексті.

Людей, мови та культури Нідерландів називають "голландська ". Сучасної європейської країні сьогодні, Нідерланди зберіг свій високий міжнародний характер і відомий своїм ліберальним менталітетом. У Нідерландах багато університетів. У країні останнім часом перетворюється свої назви в бакалавр / магістр системи.Є два типи університетів: Академічний (більшу увагу приділяє питанням теоретичних знань, він же "Universiteit ") або прикладних наук (приділяти більше на практичні знання, він же "Hogeschool ")

Після закінчення шкільної освіти випускники, як правило, йдуть здобувати вищу освіту і одна з можливостей - це програми LLB, які присвячені вивченню юриспруденції. Тривалість таких програм становить від трьох до чотирьох років.

read_more

filters

  • LLB
  • Німеччина
  • Правознавство
  • Міжнародне правознавство
  • Міжнародне комерційне право
fields_of_study
  • Правознавство (2)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format