Keystone logo

8 LLB Програми в Правознавство Кримінальне правознавство Кримінальне право 2024

Фільтри

Фільтри

  • LLB
  • Правознавство
  • Кримінальне правознавство
  • Кримінальне право
Сфери навчання
  • Правознавство (8)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

LLB Програми в Правознавство Кримінальне правознавство Кримінальне право

LLB - ступінь, присвоєна особам, які вирішили продовжувати глибше розуміння права. Деякі програми ширші, ніж інші, але кожен призначений для покращення освіти людини за законом.

Що таке LLB в кримінальному праві? Програма кримінального права спрямована на покращення знань учнів про правову систему, найкращу юридичну практику та злочинну поведінку. Метою більшості програм є виробництво осіб, які можуть оцінювати юридичні факти та приймати освітні рішення на підставі їхніх висновків. Курси можуть зосередити увагу на навчанні учасників, як застосувати закон та кримінологію в реальних ситуаціях. Студенти можуть приймати курси з такими видами, як Земельне право, Закон про розірвання, Фондовий ринок і Трасти та Контрактне право, а також відвідувати модулі, які охоплюють широкий спектр правових питань, що проводять думку.

Студенти, які переслідують цю ступінь, як правило, мають тверде розуміння правових та кримінологічних принципів. Крім того, багато вчених виходять з твердих інтелектуальних навичок та кількісних міркувань можливості. Кожен з цих навичок може добре служити випускникам у ряді областей.

Скільки людина платить за його ступінь залежить від ряду факторів. До них відносяться розташування школи та режим навчання (в Інтернеті або на кампусі).

Випускники цієї програми можуть виявити, що у них є багато цікавих кар'єрних можливостей, які вони представляють. Людина може мати успіх як кримінальний захисник, громадський захисник, співробітник правоохоронних органів або контрактний повірений. Він також може продовжувати свою кар'єру у державному, державному, приватному чи корпоративному секторі.

Багато закладів пропонують LLB в кримінальному праві, але там, де студент в кінцевому підсумку закінчується все залежить від його місце розташування та графіку. Щоб дізнатись більше про очікувані варіанти, виконайте пошук за вашою програмою нижче та зв'яжіться безпосередньо з приймаючою канцелярією вибраної вами школи, заповнивши бланк заявки.